Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen karácsonyi menüt ehet...

Milyen karácsonyi menüt ehet egy 10 hónapos?

Figyelt kérdés
Pont szenteste lesz 10 hónapos. Ti mivel készültök/nétek, amit a baba is ehet? Már darabosat is eszik kézzel, sőt a kanalat is kiveszi a kezemből.
2020. dec. 18. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Tutira nem adnék neki semmi újat meg extrát. Amit a legjobban szeret, és kész. :)
2020. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Húslevesből kis répa, krumpli, husi...
2020. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát a húslevest imádja imádja imádja, azt tuti kap :)
2020. dec. 18. 09:32
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Én nem engedem még a húslevesből enni. Nagyon érzékeny a gyomra, még nem evett a mi ételünkből
2020. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát van aki itt, van aki ott tart. Ő már eszi, szereti, nincs baja tőle.
2020. dec. 18. 09:39
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Húslevest adunk neki illetve a főtt húshoz csinálok neki egy kis paradicsom szószt vagy meggy szószt főtt krumplival.


Illetve halat fog kapni, azt szereti.

2020. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát nálunk mindent eszik, amit mi. Húsleves, rántott hús, sült krumpli, csirkepörkölt. Mindent kevés zsiradékkal, óvatosan fűszerezve, a hús és krumpli olaj nélkül sütőben sütve.
2020. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Derjaderja ***** válasza:
77%
Nekem 11 hónapos volt, a halászlé kivételével mindent kóstolt, de csak picit.
2020. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Téliek a gyerekeim, én simán adtam 10-12 hónaposan a töltött káposztából is, főleg a gombócot, nyilván. Sütök mindig gesztenyés bejglit is, azt hamar ehetik. Rántott cuccokat, köreteket is kaptak már. Igazából egyedül a diós és mákos sütik maradtak ki. 😊
2020. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!