Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiamnak mit...

10 hónapos kisfiamnak mit vegyek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
a fiam tavaly karácsonykor volt 10 hónapos, neki a golyópálya jött be nagyon. még most is szeret vele játszani. :)
2011. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sütifaló kincsesbödönt vettem, meg FP tanuló asztalt. Most 9 hónapos, remélem, tetszeni fog neki :)
2011. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,de fogalmam sincs mi az a golyópálya és hol lehet ilyet kapni?
2011. dec. 14. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


a miénk ilyen.

2011. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányunk akkor lesz 10 hónapos, ő ezeket kapja:

FP tanulóasztal (anyóséktól), FP krokodil (apukámtól), FP farm (tesóméktól) FP tanuló kulcsok, FP állatkert, építőkocka, de nem fa, hanem olyan szivacs szerűség.

És kap mellé egy szánkót is.

2011. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiam most 9 hónapos. Mi kb. 2 hete megelőlegeztük neki az Adamo hintát, amit fel is szereltünk - ki sem lehet robbantani belőle Őt :)


Anyuéktól Ő is olyan fp krokodilt kap + anyóséktól fp autót, mert imád tologatni.

2011. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is FP dolgokat szereztem be -az egész család "megbízott". Mókakocka (de nem az a 3db-os), meg Playskool mókagolyók, csészepiramis. Üzletben újan elég drágák, de pl a vaterán egész jó árban be lehet szerezni, és még karácsonyig megérkezik. Ezek jó minőségűek és készségfejlesztőek is.
2011. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nekünk meg ilyen golyópályánk volt!

[link]


Imádta a fiam,nagyon sokat játszott vele és nem mellesleg ez mellett állt fel először!Most 19 hós és kb 2-3 hónapja nem játszott már vele így el is adtam de a lényeg,hogy nagyon sokáig ki volt használva!


A másik meg amit még nagyon szerettett az ez:

[link]



de ez is nagyon jó a zongorát a mai napig nyüstöli a fiam:

[link]


remélem tudtam segíteni!

2011. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket,így már biztos találunk neki.
2011. dec. 16. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!