Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, ha a baba ugyanúgy...

Nem gond, ha a baba ugyanúgy fekszik?

Figyelt kérdés
Nem lesz abból baj, ha a baba hetek óta (talán már hónapok óta) pontosan ugyanúgy fekszik? Mindig ugyanazon a ponton dudorodik ki a kis feneke/háta. Nem lesz ettől beállva a nyaka, vagy a testrészei születés után?
2020. dec. 21. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

nem lesz :D

nem tudom, hanyadik hétben vagy, de egy idő után már nincs helye mozogni nagyon, szóval teljesen normális, hogy ugyanabban a pózban van

2020. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem enyhe fokú 2 szarvú méhem van, így amikor már nem volt helye a babának,mindig ugyanúgy feküdt, be se tudott fordulni szegény így császár lett.

Azért első hónapokban erősen dominált az egyik oldala, ( arra fordította a fejét pl.). Én elvittem azért dévényeshez,csak állapotfelmérésre,de mindent rendben talált. Mostanra kimozogta magát és teljesen rendben van a gyerek.

2020. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet méhen belüli kényszertartás miatti izomfeszessége. Mondjuk nem engedi fordulni a köldökzsinór, vagy valami. Ez addig nem derül ki, amíg meg nem születik. Ha gyanakszol, mert van mondjuk szopási nehézség, vagy favorizálja az egyik oldalát, esetleg később kezdi az aktuális nagymozgádokat, akkor ez az ő érdeke, hogy kapjon segítséget. Ha elölről kezdhetném, én tuti élből vinném dévényeshez állapotfelmérésre, sok problémát megelőzhettünk volna vele. Az egyik előjel az volt, hogy csak az egyik oldalon, ott is az átlagtól kevesebbet mozgott. Beleforgatta magát a köldökzsinórba. De ezek mi voltunk, nem törvényszerű, hogy nálatok is ez a helyzet. Az viszont tény, hogy ha valamit gyanúsnak, vagy furának érzel, akkor egy felmérésbe nem fogtok belehalni.
2020. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma léptem be a 32. hétbe. Most kicsit megijedtem, a következő ultrahangon rá fogok kérdezni, és születése után mindenképp elviszem állapotfelmérésre.
2020. dec. 21. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!