Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire baj, ha már második...

Mennyire baj, ha már második napja az ultrahang szerint ugyanott és ugyanúgy fekszik a baba?

Figyelt kérdés
Az egyik nap 2szer is voltam uh de és du és ugyanugy feküdt a baba.Másnap de ismét mentem uh-ra és ugyanugy feküdt.A nőgyógyászom szerint nincs jelentősége,de azért én mégis féltem a picit.Beszorult volna?
2007. okt. 27. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan hová szorulna be???

Semmi baja a babádnak.Mindenki félti a benne növekvö picit.nem írtad,hogy hány hetes terhes vagy.Ha még az elején tartasz,akkor normális,hogy ugyanúgy fekszik.Ö amúgy is annyit mozog,amennyi jól esik neki.

Ne aggódj,minden rendben.

28hetes kismma.

2007. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Mért kell ennyit járnod UH-ra?Szerintem felesleges.

A beszorulás elég nagy butaságnak hangzik hogy finoman fejezzem ki magam!

Azt sem irtad hanyadik hétben vagy,mert az igen sokat elárul.Lásd az előttem szólót!

2007. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Az ultrahang olyan a babának, mintha elrobogna a feje felett egy vonat. Minek feleslegesen zargatni?

Én csak a kötelező 4-re megyek.

Még 4d-re sem megyek, pedig nagy a kísértés. Ott 20 percig hangoskodnak a feje felett.

Üdv, egy 25 hetes kismama:)

2007. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg jól érzi magát.:) De tényleg miért kell ennyi ultrahang? Ha csak önszorgalomból csinálod, szerintem is szokj le róla. A babák nem szeretik. Különben is szegénykéknek már ott sincs magánéletük..:)) Amúgy szívem szerint én is éjjel nappal nézegetném, ha már 1-2 órát nem mocorog aggódni kezdek, de szerintem ez normális, mindenki kíváncsi és félti a babáját.

Egy 30 hetes kismama

2007. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!