Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyanaz a babakocsi (Pierre...

Ugyanaz a babakocsi (Pierre Cardin), de a tulajdonságok nem egyformák a két eladónál. Vélemények a babakocsiról?

Figyelt kérdés

A két eladónál nem egyezik pár tulajdonság. Ez hogy lehet?


Köszönöm a válaszokat!


[link]



[link]



[link]


2010. aug. 12. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. 5 fokozatban dönthető, majdnem fekvőig. Praktikus én szeretem. Ha megtanulod becsukni, akkor már jó. A miénket szerízbe kellett vinni, mire rájöttünk, de így, hogy tudom fél perc és csukva van. Csukva elég kis helyet foglal, de le kell venni a karfát és a naptetőt is.
2010. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg az árát. Ennyiért vagy még olcsóbban kapsz olyan esernyőkocsit, ami pillekönnyű, 5-6 kg, a 8 kg nekem sok lenne. És olyat is, amit egyszerűbb összecsukni, mert nem kell róla leszerelni semmit.
2010. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most adtam el egy lapracsukható változatát, 1 hete vettük, 2 x használtuk és besokalltam tőle, mert szerintem irányíthatatlan. Graco quatro tour -ral kezdtük, most vettünk egy Graco mirage-t. Én erre esküszöm. Pille könnyű, egy kézzel csukható, kisebb kocsi csomagtartójába is befér.

Ja és a Visegrádi u-i Mária bababoltban csak 19990.-be került akciósan.

2010. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak. Bár még mindig nem értem, hogy lehetnek különbözőek az adatok:/. Lehet, hogy valamelyik csak utángyártott "gagyi"?

A mostaniból kiszakadt a biztonsági övet tartó csat, így most a kisfiam úgy utazik, hogy felül, de nincs bekötve. Nem megyünk messzire, csak a mamához, aki a másik utcában lakik, de nem szeretném megvárni, amíg kipottyan:/.


Lassan 2 hete keresek babakocsit, de egyszerűen nincs olyan ami minőségben, és árban is jó lenne. A mostani elég béna babakocsi, gondoltam, ha márkásabbat veszünk, akkor nem megy olyan hamar tönkre.

2010. aug. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!