Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én beteg vagyok,fáj a fejem a...

Én beteg vagyok,fáj a fejem a torkom,tüsszögök.Tegnap a baba is tüsszögött,nyűgös volt,az orr ürege szörcsög,nem jön ki a porszívóssal sem-oldatot is haszn.hozzá.Ma jó kevdű a baba,nem lázas nincs hőemelkedése. Mikor hívjam ki a drnőt?

Figyelt kérdés
Hoeopátiás dolgokkal kezelgetjük magunkat.Mikor hívjam ki a drnőt,feleslegesen nem akarom ide citálni.
2008. dec. 1. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi idős a babád. Az enyém 10 hónapos. Múlt héten szerdán lázas volt, majd fojt az orra. Nekünk mondjuk a spray + orrporszívó működött. A lázat csillapítottam kúppal és fürdővel. Jobban lett, de vasárnak elkezdett csúnyán köhögni, és megind megindult a nózija, ezért elmentem vele a dokihoz. A doki szerint vírusos felső légúti fertőzés. Adott rá egy oldatot, amit napi háromszor kell adnom a fiamnak + rendszeresen kell az orrát porszívóznom. A fiam valószínűleg tőlem kapta el, mert én előbb voltam beteg (takony, torokfájás, köhögés, tüsszogés) A gyógyszertárban beszereztem szájmaszkot, és legközelebb azt fogom használni megelőzésképpen. Ami a konkrét kérdésedet illeti, ha olyan a doki nálatok, akit ki lehet hívni házhoz, akkor én kihívnám, mert látod én is azt hittem, hogy rendbe tettem a dolgokat, aztán kiderült, hogy mégsem. Nálunk sajnos a gyerekorvos ilyenért nem jön ki.
2008. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!