Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok is utálja, ha a haját...

Babátok is utálja, ha a haját fogjátok?

Figyelt kérdés
10 hónapos. Már elég hosszú volt a haja a copfhoz, de hisztirohamot kapott, hogy megpróbáltam begumizni. Inkább hagytam. Viszont belelógott pár szál a szemébe, így tegnap nekiláttam elől pár tincset levágni, hát az is egy harc volt... Pedig nem téptem neki egyáltalán.
2020. dec. 29. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor ekkora volt, még simán tudtam hajcsatot, hajpántot adni rá. De egyéves kora után már gyakorlatilag lehetetlen. Most 22 hónapos, elég nagy már a haja, hogy összekössem, de nem engedi. Kénytelen vagyok vágni belőle, ha a szemébe lóg. Amúgy én is ilyen voltam gyerekként.
2020. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk kedvfüggő. Hál’istennek olyan 80%-ban hagyja gumizni, csatolni a haját (bár tény, hogy kitartó vagyok), de van olyan is, hogy csak simogatnánk a haját és színpadiasan a hajához nyúl a “hajam!” felkiáltás kíséretében, ha ez sem elég elkezd csapkodni. A haját akkor vágom, mikor alszik, fodrász ismerős a hasonló korú lánya haját szintén alvás közben vágja. Másfél éves múlt a lányom.
2020. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!