Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9honapos babatok egyedul...

9honapos babatok egyedul issza meg cumisuvegbol a tapszert, vagy ti fogjatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Még másfél évesen is mi fogtuk :)
2011. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

11 hónaposnak mi fogjuk.

Üvegből van a cumisüveg, nem műanyagból, nincs fogantyúja, így esélye sem lenne, hogy ő meg tudja fogni és tartani.


Műanyag füles csőröspoharat viszont tudja egyedül is fogni, csak nem nagyon hajlandó vizet inni.

2011. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kislányom hós korától fogta és emlete a fogantyú nélküli cumisüveget.Aztán 5 és 6 hós kora között nem akarta, akkor mi fogtuk.6 hós korától aztán megint.

Vasárnap lesz egy éves, csak a napközbeni ivásnál fogjuk mi az üveget, mert már többnyire állva vagy ülve iszik és úgy nem fogja meg mert hátradőlne:D

De fekve megfogja illetve a fogantyús itatópoharat is megfogja és felemeli ülve és állva is csak a fogantyú nélkülit nem.

Reggel egyedül eszi meg a tápiját fogantyú nélküli üvegből, de fekve.Amúgy szilikon fejű itatópoharakat használunk kizárólag, már 8 hós kora óta.A cumisüveget elhagytuk.

2011. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...Az első sorból kimaradt, hogy 4 hós kora óta fogta az üveget :)
2011. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos lányom egyedül fogja a fül nélküli cumisüveget, csak ha fáradt, vagy altatom, akkor fogom neki én.
2011. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1-jén lesz 16 hónapos és még mindig nekem kell fogni a cumisüveget.Tudja egyedül is,de így kényelmesebb neki:)))
2011. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos korától egyedül fogta fül nélkül.
2011. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik fiam 6 hónapos kora óta fogja magának az üveget, ha van füle, ha nincs. A másik fiam csak a füleset, de mostanában inkább fognom kell azt is. 8 hónaposak.
2011. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!