Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szilvesztereztek 1 èv...

Hogyan szilvesztereztek 1 èv körüli babàtokkal??

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy meddig maradtok fent vagy h ugyan olyan lesz a napirend mint màskor??Menni nyilvàn sehova nem mennèk egy ilyen pici mellett meg most covid miatt főleg nem!

2020. dec. 30. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz neki a rutin.Ő nem tudja, hogy ez amolyan ünnep, így nem sok értelme volna azért felbontani a rutinját, hogy 2 órával tovább fent maradjon és megboruljon a ritmusa pár napra.
2020. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az de neg most 2 evesen is sőt en se csinálok mást faradt vagyok. Amugy se szerettem sose a szilvesztert szóval lehet az en velemenyem nem számít :)
2020. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a fiam, de se tavaly, se most nem lesz más nap mint a többi. Annyi hogy sütünk egy adag pogit, játszunk egy adag szerpentinnel, de pogit máskor is sütünk. Szóval igazából semmi extra, szokott időben megy aludni. Mi a férjemmel este biztos megiszunk egy pohár valamit, de hogy én éjfél előtt ágyban leszek az fix 😀 buliztam én már eleget annak idején.
2020. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Mi otthon leszünk a férjemmel, a napi rutin ugyanaz lesz. Nincs kedvünk menni sehova, és nem is nagyon lehet hova

Nekem van olyan ismerősöm aki nagyszülőre hagyja a 2 évest és megy "bulizni".

2020. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam téli így az első és második szilveszterét tudom elmondani, nem volt másfél évesen neki ilyen.

Első szilveszterén átmentünk húgomékhoz, evett ivott, szórakozott, aztán amikor ütött a biológiai órája, lefektettük a hálószobában és szépen aludt amíg mi beszélgettünk, ünnepeltünk.

Második szilveszterét anyukámnàl töltötte, nem mentek sehova, játszottak elvoltak, éjfélkor pedig fel sem kelt a pukkanásokra. Mi otthon barátokkal voltunk.


Ha idén lenne 1-2 éves, akkor valószínűleg itthon lennénk (és leszünk is), mert nincs olyan társaság körülöttünk, akikkel biztonságosan lehetnénk ebben a vacak korona időben.. De bárhogy is alakul, egy másfél éves gyerek esetében az a fontos, hogy legyen neki alvás biztosítva ha elfárad. Legyen az egy külön szoba vagy az autóút hazafele, stb. Semmi rosszat nem okoz ha egy napja más mint a többi. :) Ha ébren maradunk akkor ébren maradunk, ha konfettizünk akkor konfettizünk, a mi fantáziánkra van bízva, hogy hogyan ünneplünk és hogy ünnepelünk egyáltalán.

2020. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Neki ugyanaz a rutinja, mi meg iszunk és társasozunk a barátainkkal itthon.
2020. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a rutin, nem változik a napja. Igazából a miénk sem.
2020. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én három éve átalszom már a szilvesztert, annyira nem izgat, így a babámnak is ugyanaz lesz. De amúgy se változtatnám meg direkt ezért a napját, örülök, ha időben el tud aludni :)
2020. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem felébreszt éjfélkor koccintani, és én amint lehet, spurizok is vissza az ágyba :D Délután itt lesz nálunk a tesóm, vele fogunk társasozni, iszogatni, de ő ugye 8-ra hazamegy, szóval igazából a napi rutinunk az megmarad a szokásos. Nekem sem volt soha szívem csücske a szilveszerezés, így nem bánom, hogy most nem nekem kell valami gagyi indokkal kihúznom magunkat a buli alól, hanem adott ez a nyugis helyzet :D
2020. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben ugyanolyan, nem vagyunk járkálósak, már gyerekek előtt se mentünk pár éve.

A gyerekek rutinja marad, talán most először tovább fent marad az 5 éves nagyobb, de kétlem hogy 10-nél tovább bírná. A 1,5 éves aludni fog.

Mi nézünk egy horrort (és/vagy összebújunk), megiszunk 1-2 pohárral, éjfélkor koccintunk és szurkolunk, hogy a petárdázas ne verje fel a gyerekeket (tudom hogy idén közterületen tilos, de saját kertben, erkélyen nem). Ennyi

2020. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!