Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyük a 11 hónapost magunkkal...

Vigyük a 11 hónapost magunkkal szilveszterezni vagy hagyjuk a nagyival?

Figyelt kérdés

5-10 percnyire lakó családos barátokhoz megyünk, de a kisfiam 2x felkel éjjel szopizni.

1: visszük a babát, ott alszik egy másik szobában, és ha felkel, megetetem

2: itthon marad anyummal, de ha felkel, nem biztos, hogy elfogadja a cumisüveget vagy anyum nem tudja megvígasztalni, és hazajövünk, melyik a jobb, ha hazarohangálunk, vagy ha "idegen" helyen alszik a baba?


2012. dec. 30. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem vinnem a gyereket egy buliba, ahol feltehetően nem halk beszélgetés lesz a program.
2012. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én biztos otthon hagynám. Van telefon és szól anyugád, ha valami gond van.
2012. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mekkora buli lesz és tud-e nyugodtan aludni, vagy végig sírja a fél éjszakát.


A máik, hogy a buli után hajnalban hazajöttök, vagy ti is ott alszotok, mert nem mindegy a babának, hogy hajnalban cihelőszködtök ki vele a hidegbe.


Én inkább otthon hagynám, és ha kell hazamennék, ha úgysincs messze.

2012. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"anyukád"
2012. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel családos barátokhoz mentek, így feltételezem, tekintettel lesznek a gyerekekre. Ha nekik is otthon vannak a gyerekek, és ugyanígy kicsik, akkor vigyétek nyugodtan... csak felmerül a kérdés: reggelig lesztek, vagy hajnalban felköltitek a picit, amikor indultok?
2012. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 kis gyerek van ott is, és mi a garázsban lennénk,hogy ne zavarjuk őket.
2012. dec. 30. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Hááát, így neccesebb... ha felkelnek, senki nem fogja meghallani...


Azt hittem, szomszéd szobában lesznek... így kb ugyanaz, mintha egyedül hagynád otthon felügyelet nélkül, max párszor hazaszaladnál ránézni...


Így viszont azt mondom, akkor inkább a mama... ha gond van, telefon, és pár perc alatt hazaérsz.

2012. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradjon a Nagyival, Te meg mész ha nem boldogul :)
2012. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!