Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány alkalom után használ a...

Hány alkalom után használ a hasfájós babáknál az a szer amit a patikában kevernek ki?

Figyelt kérdés

eddig 1szer kapott, de nem látom, hogy javulna...

nagyon hasfájós minden mást is kipróbáltunk a gripe vatertől az infacolig, tea, hinta stb.. nem használt talán most ez, de mikor?

napi 3szor használhatjuk csak


2010. aug. 13. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mi is gyógyszertárban kikevert gyógyszert használunk, vmi papaverines oldat v mi... először nekünk is úgy nézett ki h semmi értelme, aztán szépen lassan javult a helyzet! most már csak éjjelre kap, nappal nem. és nincs is gond. éjjel is csak azért h tuti ne legyen baja, de ami itthon van elfogy nem fogok többet iratni 2 hós a picim.
2010. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ánizsmagtea a csodaszer!! Mi mindent megvettünk ami pénzért kapható a hasfájás kategóriában, bár nem minden gyerek egyforma.

Ha gondolod próbáld ki. 2,5 dl vízzel forrázz le egy fél mokkáskanál ánizsmagot, majd hagyd állni kb. 5 percig. Langyosan itasd vele. Nem lesz gond!

2010. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szer sem hat azonnal.

Infacolt is MINDEN étkezés előtt kell adni, és aztán két-három nap múlva lesz jobb a helyzet.


Bocsánat, nem egészen a kérdésedre válaszoltam, de először én is az Infacolt próbáltam, és nem használt, de én akkor még csak este, alvás előtti etetésnél adtam, és vártam a csodát... de nem jött.

Amikor már rendesen használtuk, lényegesen jobb lett a helyzet.

2010. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,nekünk is ez a lötyi van.én úgy adtam neki,hogy reggeli szopi előtt a déli és az esti előtt.kb 1-2nap után vettem észre hogy hat.most már mi is ott tartunk,hogy csak éjjelre kap,és ha napközben nagyon nyűgös a hasa miatt.amúgy én is kipróbáltam mindent...ahogy anno a nagynál hatott az infacol,most semmi.se az espumizan,talán a gripe water hatna,de azt meg folyton kiköpi-mondjuk meg tudom érteni :-)

és kiderítetted hogy esetleg mitől rosszabb neki?nálunk az mentes sörtől nagyon rossz neki,de lehet a tejszaporító tea is

2010. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!