Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kérni hogy szülés után...

Lehet kérni hogy szülés után kb.1 héttel kérvényezzék a baba az anyakönyvi kivonatát? Mert még nincs meg a baba neve. A többi lent

Figyelt kérdés

Szülés előtt vagyok nemsokkal.

Kérvényeztem egy név anyakönyveztetését , mert nincs benne az anyakönyvezhető nevek között.

A kérvényem dec.7én adtam be, beérkezett 8án és irták hogy kb.30nap az elbírálási idő.

Ha hamarabb szülnék lehet nem adhatnám azt a nevet amit szeretnék.

Ezért kérdem hogy lehet-e kérni hogy pár nap után igényeljék csak a baba anyakönyvi kivonatát? mert addig valószínű anyakönyvezhető lesz a név is


2021. jan. 4. 14:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
71%
öcsém 25, az ő nevében van U betű, ami O lett volna, csak azt mondták, azt kérvényezni kell, akkor sokáig tart az anyakönyvezés. Szóval szerintem egy kérdés megér az anyakönyvvezetőnél
2021. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!