Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés miatt minden esetben...

Szülés miatt minden esetben átsorolási mentesség kérvényezhető az egyetemen?

Figyelt kérdés
Szeretném a babám miatt kérvényezni, hogy ne helyezzenek át önköltséges képzésbe, támogatottból. Azonban eddig csak arról találtam infót, hogy ez akkor kérvényezhető, ha rossz teljesítmény miatt sorolnának át. Nekem azonbana teljesítményem jó, viszont kifogyok a támogatott félévekből - ezért kerülnék át. Ilyen esetben is kérvényezhetem a babám miatt? (Elte)

2016. jún. 7. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a TO-n kellene megkérdezned, ők biztosan tudják pontosan, hogy nálatok konkrétan hogy van ez szabályozva.
2016. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így nem jár, hiszen a gyereknek/terhességnek semmi köze az átkerülésedhez.
2016. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bella169 ***** válasza:
100%
Ha elfogyott az állami támogatott féléved akkor már nem tudod kérvényezni. Nincs mire. Az állami támogatott félévek számát semmivel nem tudod megemelni.
2016. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elfogyott az államilag támogatott kereted,ezt egy terhesség/szülés sem fogja neked csak úgy biztosítani!

Ha.nembl tudtad időben befejezni,akkor így jártál sajna!

2016. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérvényezheted, de nem fogod megkapni, mert nincs rá lehetőség. Mindenkinek az adott számú támogatott félévéből kell gazdálkodnia, nincs kiskapu.
2016. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesseg ezt a kervenyezest nem indokolja. En meg sem kerdeznem, lehet furcsan neznenek, hogy jarhatsz ezzel a logikaval egyetemre.
2016. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!