Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyenes vagy göndör a babátok...

Egyenes vagy göndör a babátok haja?

Figyelt kérdés

Lányom 8 hónapos koráig kopasz volt, utánna elkezdett nőni a haja, lent egy sorban, és az kunkori volt, de levágtam mert ronda volt hogy fent 3mm lent meg egy sorban 2 cm göndör. Utánna megint nőtt 2 centit, de megint megnyírtuk hogy hátha jobban nő dúsabb lesz, most 17 hónapos, kb. 7-8 centis haja van és gyűrű göndör barna, de a feje tetetején csak hullám van benne. Hát mindenki azt mondja szép haja

van, nekem inkább érdekes:) így marad vagy kiegyenesik nagykorára!

Senkinek nincs a családban göndör haja


2010. aug. 13. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem babakoromban kunkorodott kicsit, a lányomnak is kunkorodik,főleg ha izzad is szegény. Most felnőttkoromban minimális hullám van benne, nem szögegyenes de nem is kimondottan göndör. Kíváncsi leszek milyen lesz a lányom haja, színben nem olyan mint az enyém egyébként. Az élettársam családjának egyébbként szögegyenes haja van mindenkinek.
2010. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem kunkori volt kicsiként,majd egyenesedett és ismét hullámosodik:)

A kisfiamnak egyenes volt,majd elkezdett nagyon gyorsan nöni,uh.letoltuk punk-osra és most egyenes.A hosszabb résznél csak ollóval vágtam,de mintha onnan is lejött volna a csiga,csak vizesen lehet látni a végeinél.Hogy mi lesz még belöle nem tudom.10.5hónapos.

2010. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyenes, pamut. Vagyis leginkább nincs neki. :))) De imádom a kis kopirnyómat! Ilyen: [link]
2010. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja,az kimaradt,hogy amilyen gyorsan elkezdett nöni,annyira hirtelen be is kunkorodott.
2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányomé is felül egyenes, épp csak egy picit hullámos, hátul pedig gyűrűsen göndör.


Az enyém is ilyen volt ennyi idősen állítólag, de amikor 4 évesen levágatták, hogy erősödjön, kiment belőle minden hullám, azóta olyan semmilyen.

Ha göndört akarok belőle, akkor hajsütő vassal kell szarakodni, ha egyenest akarok, akkor meg hajvasalóval...

Cirkuszos így is, úgy is. :-D

2010. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép baba Banyuci!Nagyon csibész szeme van:)
2010. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, azt lehagytam, hogy tulajdonképpen én 3 éves koromig tök kopasz voltam, aztán 6 évesen még az a kevés is kihullott, ami volt, és ismét kopasz lettem. Most sincs sok hajam, na az viszont legalább vékony szálú. :) A páromnak szép göndör szőke és dús haja volt kicsinek, most viszont barna, és totál kopaszodik.

Szóval nincsenek túl nagy illúzióim a kisfiam haját illetően. :)

2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Off, köszi! :) Mindenki azt mondja, hogy még a szeme sem áll jól... hááát, valahogy így van, igen. :)
2010. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szèp fiad van Banyuci, olyan szép szemei vannak, meg csókos kis szája van! Hát kb. Ennyi haja volt lányomnak is :D
2010. aug. 13. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Akkor ezek szerint mégis van remény, hogy lesz némi haja? :D:D:D Bár fiúnak nem is kell nagy hajasbabának lennie, de azért nem bánnám, ha ennél egy picit több lenne.

Hátul már kicsit elkezdett kunkorodni neki, úgyhogy kétszer lenyírtam már neki géppel, azóta mintha kicsit drótosabb, erősebb szálú lenne, de több nem lett még. :))

2010. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!