Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi női utónevek közül...

Az alábbi női utónevek közül melyiket adnád a lányodnak/egy lánynak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Ebből jóformán csak a Giszmunda vállalható; az szerintem gyönyörű.


Ami még amúgy vállalható szerintem a felsoroltakból: Mandula.

Most végülis azon gondolkozom, hogy a Skolasztika végülis még lehet jó; de nagyon határeset már; a Hunorka meg a Hunor fiúnév becézése; gondolom, lánynak lesz; tehát ott nincs olyan, Hunorka, meg Martinka; hanem Hunóra van, ami viszont gyönyörű. Van még egyébként Honória is, az szintén nem rossz. A Skolasztika azért határeset; mert régi név; másrészt nem nagy lehet csúfolni, a gyerekek is csak elcsodálkoznak rajta.


Tehát amúgy Giszmunda, vagy Hunóra, amit én adnék ezekközül.

Félig-meddig még elmegy pedig: Skolasztika, Mandula

2021. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

*Egyébként még a Skolasztika egy picivel jobb, egy leheletnyivel, mint a Mandula; tehát még az is okés. De mondanék még pl hasonlóakat ezekhez: Stefánia, Stella (Én Stellának szeretem ejteni; magyar gyereknek nem áll jól egy ilyen név, hogy Sztella; külföldön a Sztella hangzás is jó; de magyar gyereknek szerintem nagyon rossz a Sztella hangzás, Stella hangzással viszont itt is -ott is gyönyörű.


Másik: Mandula helyett egy másik csodaszép javaslat: Amanda. Szerintem ez meseszép név.

2021. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretem az a gyereket akkor nem baßokki vele. Azaz normális nevet adok neki,a felsoroltak nem azok.
2021. febr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mandula,így hívták a tengerimalacom :)
2021. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik borzasztó. De skolasztikárol tudom hogy valodi név nem csak: kitalált,állat,növèny név.

Ugyhogy azt,de nem ebben az országban....

2021. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!