Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hós baba milyen sonka és...

9-10 hós baba milyen sonka és felvágott félét ehet?

Figyelt kérdés
Konkrét nevet is ha tudtok. pl pápai sonkát ehet?
2008. dec. 1. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne adj neki sima boltit, sajnos azok szinte kivétel nélkül tele vannak ételfestékkel, tartósítószerrel, édesítővel, sóval stb. Olvasd el az összetevőket. Ha akarsz neki adni, akkor inkább vegyél bio-t, vagy ha olyan helyen laksz, akkor megbízható házit, esetleg csinálj Te valami hasonlót, abban tudod mi van. Persze azonnal biztos nem lenne tőle baja a picinek, de ezek a mérgek lerakódnak a szervezetében.
2008. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne adj neki felvágottat. Inkább húst, amit te főzöl, sütsz meg. Annál jobb nincs.

Majd ha egy éves lesz, akkor kis adagokban lassan bevezetve csirkemellsonka, a legminőségibbeket csak. Ha szépen szét van neki osztva egy hétre akkor nem lesz baja. Tehát ezen azt értem hogy nem minden reggel, vagy este ezt egye.

2008. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy éves kortól adtam neki szalámit. Inkább adjál neki húst, amit te főztél meg. Ráérsz még vele. én próbáltam 11 hónaposan, hogy kifőztem a párizsit, de nem ette meg.
2008. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!