Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 1 év körüli, baba is...

Más 1 év körüli, baba is fintorog, és undorodik a párizsi, sonka, sajt, kenyér falatkáktól?

Figyelt kérdés

Az én babám mintha citromba harapna. Egy éves kora óta kínálom de több -kevesebb síkerrel.Már 15 hónapos.Megeszi a darabos főzeléket,kekszet,néha jó ízűen elfgoadja a vajas kenyeret,rántottát .De a tápszer a kedvence.

Mindig megvárom hogy éhes legyen ma is ugy kínáltam a kicsi falatkákat de nem bírt még ránézni se. A főzelék se ízlik minden alkalommal .Kér a mi kajánkból de csak 3-4 falatig .Nem csak babás főzeléket eszik ,mi ételünket is eszegeti ha olyat főzők.


2010. febr. 2. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban haladsz nálunk!15 hósom semmilyen felnőtt ételt nem eszik 10 foggal:( pépet csak. Rág piskótát, néhány falat ez-az, de sosem kell semmi, inkább nem eszik. Ez van. Néha próbálom, most meguntam. Szerintem ti jól álltok, próbálgasd csak! Lehet neki a májkrémes kenyér jön be, nem a párizsi:)
2010. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg adj a kezébe egy darab sajtot vagy párizsit, hátha úgy, ha ő haraphatja szívesebben megeszi.Az enyém se eszi meg, ha feldarabolom, csak így.
2010. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
az enyém 10,5 hónapos, simán megeszi. türelmetlen, ha én rakom a falatokat a szájába, úgy eszi csak meg, hogy a vékony kenyérszeletet odatolom a szájához, és ő harap belőle. :)
2010. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

elsö válaszólónak írom,kicsit nevetek hát édekesek ezek a babák.

Megse fogja már ha hozzá ér undorodik v. ránézésböl .PEDIG NINCS ERÖLTETVE.kacc-kacc.Most nevetek de boszantó furcsa.

Egyébkánt picinek is ránázésböl megállapitotta hogy undoríto pl. a joghurt. Volt tanum is rá :D

2010. febr. 2. 09:42
 5/11 A kérdező kommentje:

olyan érdekes talán kényes fiú,mert ha ismeretlen tárgyhoz v. anyaghoz ér ,tapint van hogy megrázkodik. Pl. növény,vagy ruha anyag.

De a cirogatos anyagtol nem mindig.

2010. febr. 2. 09:45
 6/11 A kérdező kommentje:

volt már hogy megkináltuk csokival,attól nem undorodott

lehet hogy kifinomult a szaglásuk és nem az íz a fontos.:D

2010. febr. 2. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló volt a helyzet, bár a lekváros kenyeret megette, de semmilyen felvágottat, házi májast sem. A végén már nem eröltettem. Mikor nem evett, kivettem az etetőszékből és körülöttünk sétált, amíg mi ettünk. Oda-oda jött és kunyizott - így adtunk neki felvágottas kenyeret. Lassan rászokott és most már megeszi.
2010. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 2. 10:02
 9/11 anonim ***** válasza:
az én babám imádja ezeket az ennyivalókat amiket felsoroltál!
2010. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 évesen minden új ízre fintorgott először, de aztán ette. 13 hónapos koráig egy foga sem volt, de már 10 hónaposan fogínnyel rágott :D

Lehet, hogy a tiéd egyszerűen nem szereti a párizsit, vagy csak még egyenlőre nem akar belőle többet enni. Majd később többet is fog.

2010. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!