Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha a barátom...

Mit csináljak ha a barátom nem érti meg?

Figyelt kérdés

Nem sokára 3 hete hogy legelőször észrevettem, hogy barnafolyásom van, amivel másnap már mentem is dokihoz és azt mondta semmi baj ez még normális ilyenkor. (akkor lehettem kb. 4-5 hetes) Rá egy hétre megint vizsgálaton már rendben volt minden,volt szívhang is már. Kaptam progeszteront és rá 5 napra vagy talán kevesebb már elmúlt a barnázás.

De kb megint egy hete visszajött és csak 2-3 napja múlt el kb, néha-néha még nagyon halványan látom a wc papíron, de erre is azt mondta a doki, hogy normális, mert a szervezetem így védekezik az ellen, hogy megjöjjön meg nő a méhem.



Augusztusban már volt egy vetélésém,ahol sajnos már 6 hetesen elhalt a picim...


A mostanival most leszek nemsokára 9 hetes és nem akarok ugyanúgy járni ezért is mondom mindig a barátom hogy még ne feküdjünk le. Olvastam és anyám is azt javasolta hogy ilyenkor nagyon nem ajánlott, de ő nem érti meg és csak azt hajtogatja, hogy dehogynem lehet ezidő alatt is...egyébként ha szólok neki, hogy ő ehhez nem ért igazán én vagyok a rossz,hiába nem bunkón szólok. És mindig kisebb viták lesznek belőle. Viszont az ő anyja is mondja neki, hogy ne aggódjunk csinálhassunk nyugodtan...



Bocsi ha hosszú lett, de nekem ez már picit sok, tudtok valami tanácsot?



2021. jan. 7. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%

Mondd el neki, hogy nem szeretnél kockáztatni az előző vetélés miatt, legyen türelemmel, nem szeretnéd elveszíteni a babátokat. Szerintem értelmes embernek ennél több (sőt, ennyi se) kéne. Ne hallgass rájuk! Nem ők mentek át testileg a vetélésen, én nem engednék a helyedben!

Boldog, egészségey babavárást!

2021. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek mondd, hogy csak vicc, hogy terhes vagy egy ekkora tahótól. Ne haragudj, de nagyon sötét vagy... Egy nagyobbat lépsz és vérzel, de ez a nagyszerű fiatalember meg csak dugni akar. És te nem tudod, hogy mit tégy... Mennyit fogsz még sírni!
2021. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mi a nagyobb baj, hogy ekkora tusko lesz a gyereked apja vagy hogy az anyjaval beszeli meg a szexualis eleteteket...
2021. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nos a valasz a kerdesed, vagyis hogy mit tegyel.... remenykedj h nem marad meg a baba es hagyd el ezt a s.ggfejet
2021. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

A dokit cseréld le. Hazudik. Semmilyen vérzés nem normálus terhesen. Persze lehet nem nagy a baj, de amiket mondott nem igazak.

A párod meg már nem sokáig lesz veled. A gyermekágyi 6 hetet gondolod kibírja?

2021. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha már az elején ilyen türelmetlen, mi lesz a hosszú 9.hónap alatt? Nagyon nem vigyáz rád és a babára a párod, ő csak magára gondol sajnos. Nem jól választottál.
2021. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Most durva leszek és közönséges, de akkor is kimondom:

Reménykedj benne, hogy elvetélsz, és hagyd ott azonnal ezt a tahó parasztot. Annyi érzés se szorult bele, mint egy marék lepkébe, tényleg ettől akarsz gyereket?

Mi lesz, ha veszélyeztetett leszel? Mi lesz, ha további 7 hónapig szextilalom lesz? Majd anyu javaslatára félredug, mert nyugodtan, egy pasinak ez kell?

Gondold végig. Komolyan.

2021. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Hatalmas hibát követsz el, hogy egy ilyen barom lesz a gyermeked édesapja.
2021. jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Ne szülj neki! Ugyanabban a helyzetben leszel mint amilyen az én gyerekkorom volt... az én apám is a tenyerén hordozta anyámat míg veszélyeztetett terhes nem lett velem és nem tudott vele lefeküdni. És folyamatosan csak szexet akart, volt hogy hajnalban felkeltette anyámat emiatt, velünk pedig sosem foglalkozott, anya műszakolás után tett minket rendbe és miután végre ágyba jutott apám ment a "jól megérdemelt" kufircért. Ha nem kapta meg akkor félrement és alázta anyámat.

Szóval tapasztalatból mondom, hogy hagyd ott... azt a gyereket magadnak fogod szülni, neki max egónak kell hogy "ilyenje" is van.

De ne legyen igazam...

2021. jan. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Nekem már az is fura, hogy a barátoddal és nem a férjeddel vállalsz gyereket.
2021. jan. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!