Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan még mindig hasfájó...

4 hónaposan még mindig hasfájós? Más is van hasonló helyzetben ennyi idős babával?

Figyelt kérdés
Kislányom 90%-ban arra ébred, hogy nem tud pukizni. Erölködik,sírdogál cincog a fájdalomtól.Az evésről nem is beszélve. sokszor aközben is majdnem felül és erőlködik és persze félrenyel.
2010. aug. 14. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Próbáltatok neki valamit hasfájásra?

Az én kisfiam is hasfájós volt de az első nap elmúlt amikor elkezdtük adni neki a GRIPE WATER-t,mellé tápszert is váltottunk,most rosttartalmú tápot kap a Milupa Komfort 1-et.

Vagy kísérletezz gyümölcsökkel ami esetleg picit meghajtja.őszibarack,alma

2010. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

az elmúlt 4 hónapban megevett 5 üveg infacolt, a második üveg gripe watert issza, plussz a gyógyszertári görcsoldót is írattuk egy darabig. Utóbbi nagyon jó volt, de hozzá szokott a szervezete és már nem volt hatásos.már újra kezdhetnénk de meddig gyógyszerezzem szegényt?espumisan nem jött be.

szopik és tápszert is eszik.milupa pregomint tejallergia miatt.

adjak neki gyümit?segítene?

2010. aug. 14. 14:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ég világon MINDENT kipróbáltunk, sok-sok pénzt elköltöttünk csodaszerekre, orvosra, míg kipróbáltuk a Mecsek Baby teát. 1 dobozzal 350 ft, 1 filtert 2 dl forró vízbe bele kb 3 percig lefedve(, aztán kivenni a filtert), picike cukorral ízesítheted. Egy dl egyik napra, 3-4 alkalomra igya meg szobahőmérsékleten vagy langyin, másik deci másnapra. 2-3 nap után javul!
2010. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van itthon mecsek baby tea, de még soha nem próbáltam mert azt olvastam, hogy nem jó. Egyébként nyilván baba válogatja.Én kamilla teát adok neki cukrosan, mert a kakival voltak gondok -imádja-, de ma főzök neki mecsek baby-t és meglátjuk. Legfeljebb adom felváltva neki.
2010. aug. 14. 15:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen gondjaim voltak és az orvos tanácsára gyümölccsel elkezdtem a hozzá táplálást! Azóta nincs gond.
2010. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm volt ugyanilyen helyzetben, iszonyatosan hasfájós volt a kislánya, mindent kipróbáltak, végül eljutottak egy gasztroenterológushoz, akinél kiderült, hogy a baba laktózérzékeny!Ezért volt minden.Azóta minden szopi előtt valamilyen tablettát kell neki adni.Szegények most a fogával küzdenek, eddig a hasától nem tudtak aludni, most a fogától:(
2010. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ma voltunk doktornéninél és kaptunk rá gyógyszert. Kliont és probinult kell adjak neki 10 napig. Azt mondja, hogy már el kellett volna múlnia. Remélem ez segít, mert majdnem minden evésnél feszeng szegénykém és álmából is fölkelti a poci.

Aztán próbálkozunk mi is a hozzátáplálással, védőnénink szerint sütőtökkel kezdjem.

2010. aug. 18. 09:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Nálunk apa laktózérzékeny, remélem nem örökölte, ha lehet egyáltalán. De nem hagyom figyelmen kívül akkor ezt a lehetőséget sem, ha ezek a gyógyszerek nem segítenek, akkor visszaviszem. Hál'istennek nagyon jó doktornénink van,majd mondja mi a következő lépés.

Egyébként baba meg tejérzékeny ezért gyógytápszert eszik pótlásként.

2010. aug. 18. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen probléma nekünk a belgyógyász Normaflort irt fel,és én már 1 db őszibarit adok neki minden nap.

3,5 hónapos baba anyukája

2010. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

12.14! az őszibarackot hogyan adod neki?átpaszírozod teaszűrőn?Ettől elmúlt a hasfájás?

Mi pro-kid port itattunk vele, az ugyan az, mint a normaflor, de attól nem szűnt meg sajna. Pedig a 4 hónap alatt kétszer 5-6 napig adtam neki.most a klionnal kinlődunk, keserű tabletta formájú, és sehogy sem tudom megetetni szegénnyel. ki is írtam kérdésnek, hátha valakinek van valami jó taktikája hogyan "csapjam" be a kis manómat.

Őszibarack nagyon érdekel, hátha.

2010. aug. 18. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!