Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Mivel helyettesít...

Ez normális? Mivel helyettesíthetném a tápszert!?

Figyelt kérdés
7 hós babám egyik napról a másikra nem issza meg a tápsert! eddig is reggel este és alváshoz itta (délutánihoz), de most nem kell neki, elalszik nélküle...nem is igényli...eddig 1-es tápot evett, próbáljam meg a 2-est, az jobban fog neki ízleni? Ha azt sem issza akkor mit csináljak?
2010. aug. 14. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Megpróbálhatsz másikat is bár szerintem nincs nagy különbség az ízekben.Miért nem adsz neki rendes enni valót elvileg már ehet husikat is vagy gyümölcsöket esetleg tejpépeket.
2010. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ízesítheted macikávéval vagy karobporral. Lehet, hogy úgy jobban fog ízleni neki.
2010. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak.Próbálj Neki ízesített tápszert adni hátha elfogadja.
2010. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az enyém már egy hónapja nem fogadja el ,mindenféle ízt kipróbáltam, de kilöki a cumisüveget, ha kanállal próbálom, kifolyatja.

Szóval kap joghurtot, krémtúrót stb, jó húsos főzelékeket, tejpépet.Tegnap is megpróbáltam, éhes volt, de nem itta.8 hós.

Egyébként én ilyen idősen már azt ettem ,amit a "nagyok" és semmi bajom.Persze én is nyugodtabb lennék ha inná a tápszert.

2010. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 7hónaposan már du.-ra sem kéne tápszert adnod.Elég lenne reggel és este.

Próbáld ki valamelyik izesitettet,vagy vacsira tejpépet adni neki.Azokat lehet sokféle izben kapni,vagy te is izesitheted pluszban pl.gyümivel.

2010. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eszik ő már mindent délelőtt gyümölcs,délben husis főzelék, uzsira meg tejpépek. Csak eddig reggel, este, alváshoz ivott tápszert is.


Megpróbálok neki adni ízesített tápszert, meg akkor ehet már joghurtot is meg krémtúrókat is?

2010. aug. 14. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Natúr joghurt gyümölccsel.Itthon szoktam neki csinálni krémtúrót de kóstolta már a boltit is.Ha még nem evett ilyesmit kóstoltasd meg vele.Ha minden oké nyugodtan kaphat.
2010. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én fiam sem issza me, a tejpépet viszont megeszi, így tápszerrel csinálom a tejpépet neki.
2010. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sima túrót is kutyulhatsz neki gyümivel,vagy natúr joghurttal.Mi du.pl.túrót ettünk sárga barackkal.Dupla adagot csináltam ,ert ezeket én is szeretem Ö meg külön élvezi,hogy együtt eszek vele ugyanazt.Ha elfelejtek kanalazni már mutatja is a számat,h.én jövök:D

Nem különben ez egy tejalapú étkezésnek számit.Ilyenkor vacsira fözeléket eszünk csak már husi nélkül.

2010. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!