Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes baba orrát hogyan...

2hetes baba orrát hogyan tisztíthatom?

Figyelt kérdés
Látom hogy van benne,meg néha ahogy veszi a levegőt "szörcsög",pláne sírás után.Van ez a kis kézi orrszívó,amivel semmi nemjön ki,meg van porszívóra csatlakoztatható,viszont azt nemtudom mikortól lehet használni?
2010. aug. 14. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hetes babám orrát kiporszívóztam, mert szörcsögött, aztán mondta a doki, hogy ez normális, majd elhagyja.
2010. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is kézi orrszívó van,illetve mikor ennyi idős volt,és most is egy fültisztító pálcikát hegyesre pödrök,pici olajba mártom,és azzal kipiszkálom,nagyon szépen kijön.
2010. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sterimárt kell befújni, és utána porszívó-orrszívóval, nekem is sokat szörcsögött 2 hetesen, illetve még most is időszakosan. gyerekorvos mondta, hogy így kell, mert ha simán szívom ki az orrát az nem jó, csak akkor ha megvan fázva..
2010. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Mi az a sterimár?Valami orcsepp?Fültisztítóval póbáltam én is,félbe is vágtam,de még így se fér be a kis orrlyukába:)Pedig csak épphogy az elején van,de sehogy nemtudom kiszedni.Bár nemtudom őket zavarja e egyáltalán,vagy ki kell e szedni,de engem nagyon idegesít.
2010. aug. 14. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Orrspray a sterimar. Mi is ezzel fújtuk be neki és utána kiszívtam porszívós orrszívóval, de nem szabad befogni a másik orrlyukat. Szintén pár hetesen volt a babámnál is ilyen "váladékozós probléma", szerintem engem sokkal jobban zavart, mint őt. :)
2010. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!