Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez koszmó lesz?

Szerintetek ez koszmó lesz?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, mai nap jelentkezett ez a hámlás a feje tetején és az arcán is (az egész arcán) vagy esetleg megfázhatott a feje? Félek a koszmótól :( [link]
2021. jan. 14. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ez koszmó. Nem kell tőle félni, mindkét gyerekemnél a Babé koszmó elleni sampon pikk-pakk leszedte.
2021. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinten babé sampon (Rossmann pl), gyorsan eltüntette :) Pedig a fiam akkor már 3 éves volt és sűrű haja is volt..


Fontos, hogy a sampon maradjon is rajta egy pár percig és fürdés után legyen jól megdörzsölve a feje törölközővel és ha kell, fésülni is lehet, hogy könnyebben elváljon a bőrtől. Nekünk pár nap alatt eltűnt a sűrű hajból.

2021. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Védőnői tanácsra alapból újszülött kora óta mossuk ezzel a koszmó elleni samponnal heti 2x, de jobban belegondolva az utóbbi időszakban ez eléggé elmaradozott, hát akkor ennyit számít. Köszönöm Nektek :)
2021. jan. 14. 15:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Baba olajjal beitatod a bőrét fürdés előtt fél órával. Aztán fürdésnél mosd le. Dörzsölgetni, vakargatni nem szabad. Az a sampon is jó, amit a lányok írtak előttem. De tudsz kiiratni az orvossal babafürdetőt ( hydrophillicum neonatorum ) az a legoptimálisabb a babának. Ha egy alkalommal nem jön le, meg kell ismételni. Az arcoskáját fürdés után babatestápolóval vékonyan kend be.
2021. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olívaolajjal mentem be annó a fejét és az is simán levitte a koszmot.😂
2021. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mentem=kentem
2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4es, csakis azzal fürdetjük még. Fürdés előtt bekenem, vízzel lemossuk de az arcát ugyebár nem, azt csak tiszta vízzel szoktam letörölni.
2021. jan. 14. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is babaolajjal kentem be fürdés előtt, jó alaposan. Utána simán megmostam a haját és közben a puha baba fésűvel átfésültem. Azonnal lejött🤷🏼‍♀️
2021. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezt fogom tenni én is :) remélem nem lesz rosszabb, mert a google amilyen képeket kidob...😳😳
2021. jan. 14. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is a babaolaj vált be,védőnő javasolta

Fürdés elött bekentem a kis fejét,ahol a koszmó volt, hagytam rajta picit

Majd a férjem szórakoztatta a kislányomat,én meg egy soft fogkefével, szépen, finoman, nem rányomva, körkörös mozdulatokkal leszedtem a koszmót,annyit, amennyi felpuhult az olajtól

Majd kimostam a haját,másnap megnéztem,és 2 naponta használtam az olajat...azt hiszem 3 alkalom után megszünt a koszmó

Próbáld ki,én biztos második babánál is egyből az olajat fogom használni ❤

2021. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!