Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5hónapos a babánk. Fejbőre...

1,5hónapos a babánk. Fejbőre olyan mintha hámlana, első baba nem igazán tudom, hogy ez most koszmo vagy sem. Milyen ha koszmós lenne? Az fehér?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Koszmó lesz az. Vattára egy kis babaolajat tegyél, finoman tisztogasd neki napi két háromszor. Pár nap és elmúlik. Ha nagyon makacs, van koszmó elleni sampon gyógyszertárban.
2020. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az.


Olajos kenés is bevalt nekünk, de szegény gyerek tiszta olaj volt, meg azért nem örült hogy fesülgettem a fejét és törölgettem le ami feljött....

Végül vettem Babé koszmo elleni sampont, talán 2500-3000 ft, DE 2-3 naponta mossuk a haját és még mindig majdnem tele van 5 hónapja.


Azóta persze semmi koszmo 😊

2020. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Dmes bio kokuszolaj. Bekentem delelott, delutan szopi kozben kifesulgettem, este jol lemostam. Ennyi. Ezt ismeteltem ha ujra lattam. Eszre se vette :D
2020. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrizd a szemöldökét is, oda is terjedhet!
2020. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ma már el is kezdtük neki.Gondolom pár nap kell hozzá.Néztem, szemöldökén nincs szerencsére!
2020. ápr. 6. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mi vált be?
2020. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Babe teljesen levitte,de sajna nem egyik napról a másikra.De lényeg,hogy levitte😊
2020. jún. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!