Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális e a koszmó utáni...

Normális e a koszmó utáni pirosság?

Figyelt kérdés
A babámnak koszmós a feje.tegnap beáztattam kokuszolajba egy órával fürdés előtt.utána óvatosan lekeféltem.rendesen le is jött kb a fele.mint a kis pikkelyek.de reggelre a koszmók helyén a kis fejbőre elég piros (nem vérzik).normális ez?inkább ne szedjem le a többit?

2018. júl. 1. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem normális, még gyengédebben csináld.

Nem kell egyszerre leszedni, semmi baja nem lesz, ha koszmós marad.

2018. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj leszedni, szerintem inkább hagyjad ha így bepirosodik neki.
2018. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.már halvány,szinte el is múlt,de akkor hagyom,csak simán olajat teszek rá de nem kefélem.
2018. júl. 1. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Lánykámnak is nagyon piros volt olajozás-finom dörzsölés után, így inkább vettem Babé sampont, nehogy jobban begyulladjon a kis fejbőre. Pár használat után szépen eltűnt a koszmó.
2018. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olaj csak arra jó, hogy kicsit fellazítja és utána leszeded, de ha nem csinálod, akkor sem lesz semmi, nem kell olajozni, felesleges. Én igazából eluntam két alkalom után, mindig zsíros maradt a haja, hagytam neki, pár hét után eltűnt a koszmó.
2018. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!