Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak fél órás a nappali...

Miért csak fél órás a nappali alvó kapacitása az 5hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akár mennyire tetteti,hogy mélyen alszik 27-30perc múlva felkel,pedig olyan jó lenne ha még pihenne,mert így óránként-másfél óránként altathatom annyira hamar lefárad...nem tudom mit tegyek,mert olyankor meg csak nyűgös és csak kézben akar elaludni,ha leteszem,hogy sírdogáljon és majd eleaszik csak felzaklatja magát és folyik a könnye minden felé,azt azért nem szeretném...
2008. dec. 2. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Mint vmi időzített bomba fél óránként felkel. Én tegnap azt csináltam, hogy mikor láttam, hogy álmosodik, még nem raktam le aludni, hanem vártam vele még kb fél órát. Utána 5 perc alatt elaludt az ágyában és másfél óráig fel se ébredt.
2008. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem válik be,sajnos.Az sem,hogy magam mellé veszem és próbálom elaltatni,csak akkor alszik jól ha szabad levegőn van.Este 2óra hosszán keresztül vagy 5-6alkalommal kel fel,mire elalszik..
2008. dec. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!