Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bugyipelenkát hogyan kell...

A bugyipelenkát hogyan kell levenni, hogy ne legyen baleset?

Figyelt kérdés
Rendeltem Pampers bugyipelenkát, de később jutott eszembe, hogy a levétele lehet nem lesz egyszerű :/ a pelenkát ugye le lehet szépen venni, de a nadrágot? :O biztos jól ki van találva... De nem tudom elképzelni. Ki hogyan csinálja? Bocsánat az értetlenkedésért és a hülye kérdésért... De első baba :D bugyipelenkával kapcsolatban meg még nincsen tapasztalatom
2021. jan. 16. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalait kell elszakítani!A többi ugyan az mint a másikkal:)
2021. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Libero van, a levételkor el lehet tépni a két oldalánál, onnantól ugyanaz a “módszer” mint a sima pelusokkal :)
2021. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huggiest használtam anno, de nem sokáig. Főleg fogzáskor volt rossz, amikor ment a hasa. Egyébként oldalt ke elszakítani. De talán a pelenka csomagolásán rajta is van.
2021. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt egy baleset amikor még nem tudtam hogy kell levenni. 🙈 lehúztam róla mint a pisiseket addig, és minden csupa kaka lett, pedig próbáltam óvatosan.


Aztán láttam hogy van rajz a csomagoláson a gyengébbek kedvéért, mint én.

2021. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy van rá módszer :'D nagyon szépen köszönöm a válaszokat. 😄 🙂
2021. jan. 16. 18:51
 6/6 A kérdező kommentje:
A levételtől "féltem", de ráadni rosszabb 🙄😅
2021. márc. 1. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!