Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annak akinek nem volt hisztis...

Annak akinek nem volt hisztis a gyereke, tehát megúszta a dackorszakot, milyen volt babaként a gyereke?

Figyelt kérdés
Akinek pedig nagyon durván hisztis lett, annak hogy telt a babázós időszak? Lehetett látni így utólag visszagondolva?

2021. jan. 16. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt összefüggés. Egy derűs, mindenben együttműködő babám és totyogóm volt, a dackorszak nagyon durva volt, bár ez ugye hullámzó, de voltak pokoli hónapok...

Olyan 3 és féltől 4 és fél éves koráig volt nagyon gáz.

Szerintem ha fokozatosan alakítja az akaratát, tehát pl másfél évesen is akaratos, akkor lehet, hogy kiegyensúlyozottabb ilyen téren a fejlődés.

2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Komolyan mondom hogy hihetetlen ez az oldal....

7-es vagyok

Nem szaro.tam és fikáztam le senkit csak a saját tapasztalatomat írtam le és még ez is le lett pontozva...

2021. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek hasznost adtam!
2021. jan. 17. 11:20
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

10


Amúgy ettől én is tartottam, tartok kicsit.Mi pld már egész kicsi korában mantráztuk neki, hogy nem kell mindenben a legjobbnak lennie, mindenben nem lehet.De ha valami elsőre nem sikerül, azt igenis próbálja meg újra.Nem baj ha nem lesz olyan szép,jó mint a másiké, de csinálja.Akármiről is van szó.Eddig úgy is néz ki hogy működik.Mondjuk még a kamaszkorára kíváncsi leszek, mert én pld ugyancsak jó gyerek voltam kicsinek állítólag a kamaszkorom viszont fúúúú.:) 1 voltam.

2021. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!