Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy a kislanyom 1 honap...

Baj, hogy a kislanyom 1 honap mulva 2 evesen meg csak 78 cm es 10 kg?

Figyelt kérdés

En 170 cm vagyok es 56 kg

Apja 186 cm es 83 kg


Nem sovany a gyerek es szepen no a maga tempojaban de minden vele egykorau nagyobb magassagban is meg testalkatra is. Tobben megjegyzik h milyen pici. Aggodnom kene?


2021. jan. 17. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, doki, védőnő mit mond?

Az én lányom 10 hónapos és 74 cm, ehhez képest kicsinek számít a gyermeked.

De ha amúgy egészséges, eszik rendesen, akkor szerintem nem gond.

Lehet ő ilyen alkat. Vagy majd hirtelen fog nagyot nőni

2021. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a tobben megjegyzik? Jezusom.

Vedono, gyerekorvos akihez viszed? Biztos tobb gyereket lattak mar, mint egy 2-3 gyerekes gyakoris szulo. Őket kellene megkerdezni.

2021. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az én kislányom 10 hónapos 79 cm és 9240 gramm.Így hozzá képes valóban kicsi, de egyetértek az előttem íróval ha orvos, védőnő szerint rendben van a gyerek akkor nem kell aggódni.
2021. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem lesz nagy, de ha látta szakorvos és azt mondta nincs gond akkor pici lesz és kész.
2021. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt bármilyen vizsgálat? Gasztró, csontkor, hormon?

A ti gyerekkori adataitok megvannak?

Az enyémek igen, és az alapján furcsállnám ha a gyerekem nagyon elütne (én csak 158-ra nőttem, holott 2 évesen 90 cm voltam. Ugyanezt hozta a lányom, ő 89 cm volt, fiam pedig 91 cm).

2021. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Az en lanyom 9 kg volt ketevesen, es 18 kg iskolaba menes elotti majusban. En akartam iskolaev halasztast kerni, de a teszteket olyan tokeletesen oldotta meg, hogy nem engedelyeztek a halasztast.

Hamarosan 30 eves lesz. Negy nyelven beszel, egyetemet vegzett. 172 centi, es kb 65 kg.


Szoval, ha a doki nem aggodik, te se tedd. Es legfokeppen, ne hasonlitgatsd mas anyukak gyerekeihez, hanem onmagahoz. Mert a masik gyerek anyja meg fog eskudni ra, hogy az o kolyke ennyi idos koraban mar az Oxfordon vegzett.

2021. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira gyerekfüggő...

Barátnőm fia meg az én fiam közt 2 hét van.

Az ő fia 1évesen volt kerek 80cm, és 9,2kg.

Az én fiam 89cm és 13kg...


Aztán barátnőm is meg a férje is elég magas, mi férjemmel annyira nem.

Ha a doki nem mond semmit, akkor nincs baj.

2021. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!