Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem keves, ha...

Szerintetek nem keves, ha kislányom 1 ev alatt 4 centit nott? (1 évesen 77,2 évesen 81 cm)

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Védőnő, doki mit mondott? Egyébként szerintem nem. 1 évesen magas volt, most kicsit belassult.
2016. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tetszett neki h csak Ennyit nott. Majd megyunk hozza es Megbeszéljük h mi lesz azt mondta.
2016. jún. 9. 13:29
 3/8 Betu ***** válasza:
A kisfiam az egy éves stàtuszon 78 cm volt. Most voltunk 15 hónapos oltàson ahol lemérték és 81 cm most, szóval Szerintem mindenki màs ütembe fejlődik. Genetika stb. Szerintem ne izgulj, de majd úgyis elmondjàk hogy mi a helyzet.
2016. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is értem... ha "nem nőtt eleget" mégis mit kell csinálni vele? Nyújtani, vagy mi???? 😂
2016. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem nyújtani, persze azt nem lehet 😊

De elképzelhető h nem termelődik megfelelő mennyiségű növekedési hormon a szervezetben es ezt kell kivizsgálni szerinte. Ha tenyleg igaza van/lesz (ami remelem h nincs igy) akkor további vizsgálaton lennenek es növekedési hormont kell majd kapni.😞

2016. jún. 9. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1évesrn se volt nagy. Enyém 81volt akkot, két évesen 92.
2016. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De magas volt 1 évesen. Egy átlagos 1 éves lány 74 cm, egy átlagos 2 éves pedig 85. Kevésnek tűnik, hogy csak 4 centit nőtt, reméljük semmi baja.
2016. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nagyfiam no iszonyat lassan. 4 évesek 98 cm 5 évesen 104 most lesz hat 108 cm. Minden egyes alkalommal kérem h vizsgáljuk meg mi lehet a háttérben, de a "ne aggódjon anyuka nincs ennek a gyereknek semmi baja" - nal nem jutunk tovabb... Most talan sikerult mas uton mas orvoshoz elmenni, j

Hat nagyon kíváncsi vagyok.

2016. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!