Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 4,5 hónapos. Tüsszög...

A kisfiam 4,5 hónapos. Tüsszög és köhög. Már csak holnap reggel tudom orvoshoz vinni. Addig is mit adhatnék neki, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nem lázas, az orrát szívom. Anyatejes. Tudtok valami házi praktikát?
2008. dec. 2. 11:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Sterimarral is fújom.
2008. dec. 2. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
É ilyenkor calcimusc-ot és cebion cseppett adok.
2008. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyi, sok folyadék és Cebion cseppből 10 cseppet, patikában recept nélkül adják: C vitamin cseppek ezek. én is ezt csináltam.Párásítás még fontos lehet.
2008. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Párásítás ,cebion cseppek megvan. A többit is ki próbálom.

Ha esetleg valaki még tud valamit, írjon.

2008. dec. 2. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Stodal szirup, ill. kaptam mustár olajat az egyik barátnőmtől, kellett bele tenni szegfűszeget, fokhagymát, kicsit megmelegíteni és a baba mellkasára, füle mögé tenni egy picit. Nem hittem benne, de másnapra nyoma sem volt a megfázásnak, köhögésnek, orrdugulásnak. Csak nem tudom hol lehet mustár olajat kapni.
2008. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!