Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám arca tele van...

3 hetes babám arca tele van kis fehér pattanással. Nekem az rémlik ilyenkor, hogy el kell hagynom a tejtermékeket. Máshol azt olvasom, hogy ez temészetes folyamat és magátol tisztul pár hónap alatt. Melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kis fehér pattanásokat a női hormonok okozzák, amiket a babád a tejjel együtt kap. Egyszerű tejkiütés, ne piszkáld, magától elmúlik.

Elhagyhatod a tejtermékeket, de felesleges, mert ha a tejre érzékeny, az nem ilyen formában jön ki.

Ha véres a széklete, vagy bűzös, zöld, és nehezen kakil, esetleg kijön rajta bármilyen ekcéma jellegű bőrelváltozás, akkor hagyd el a tejtermékeket, mert ezek jó eséllyel utalhatnak tejérzékenységre.

A pici pattanások nem erre utalnak, nyugi:)

2010. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
így van, tejkiütés, semmi teendő vele,elmúlik magától!
2010. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tejkiütés lehet. Babám arca pár hetesen tele volt vele. Nem komoly, csak esztétikailag csúnya. Védőnőm javaslatára sudocrémmel kentem, két napon belül elmúltak. Csak vigyázni kell, hogy a szemébe, szájába ne menjen, és csak nagyon vékonyan kell bekenni.
2010. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!