Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam kukiján van egy fehér...

Kisfiam kukiján van egy fehér pont a bőr alatt, amikor visszahúzom azt. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Azt hittem valami aláment,de nem lehet addig húzni,amíg ki tudnám tisztítani mert olyan mintha már nem is lenne ott.
2011. okt. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nállunk is volt ilyen,akkor én is nagyon megilyedtem,rákérdeztem a dokitól és azt mondta semmi komoly haggyjam majd elmúlik,felszívódik!Így is lett pár nap múlva elmúlt!Akkor még ezen az oldalon is utánnaolvastam és itt tapasztalt anyukák is ugyanezt írták!De ha mégis nagyon aggódsz vidd el dokihoz!
2011. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férjemnek is van néhány. :o)
2011. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felgyűlt egy kicsit a faggyú, nem kell vele tenni semmit, felhúzni és mosni is csak nagyon finoman. Elvileg magától tisztul, akkor van baj ha begyullad, piros. Nekünk is volt ilyen, másnapra már el is múlt.
2011. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen. Elvittem orvoshoz, aki azt mondta, hogy ez gyakori a fiúknál. Majd elmúlik. Így is van, de én azért fújom neki First-tel.
2011. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam kukacán is pár napja van ilyen foltocska.Én elvittem a védőnőmhöz és megmutattam neki.Azt mondta csak akkor van baj,ha nő és pirosodik.
2011. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!