Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfölt mikortól adtatok?...

Tejfölt mikortól adtatok? Orvosotok mikortól javasolta bevezetni?

Figyelt kérdés

Már utánaolvasgattam, de valahol azt írták 7 hónapos kortól, valahol pedig csak egy éves kor után javasolták.

Itt is beírtam a keresőbe, de ezer féle választ olvastam.Mi alapján lehet akkor eldönteni?Fogalmam sincs.

A natúr joghurttól nem olyan finomak a főzelékek.Jobb lenne tejföllel adnom.

Ma lett a babóm 11 hónapos.

Előre is köszönöm!


2010. aug. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A mi dokink és védőnőnk 10 hónapos kortól mondta a tejfölt, a tejszínt egy éves kortól.

10,5 hónapos a kisfiam, én már csináltam neki főzeléket és rakott zöldséget is natúr joghurt és tejföl keverékével. Tényleg jobb az íze. :)

Mehet már nyugodtan a 11 hónaposodnak!

2010. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó, hogy válaszoltál!Akkor adok neki.

Köszi, köszi!!!!

2010. aug. 15. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 11 hónapos múlt, ma tökfőzeléket kap és tejföl van benne. Tejszínt vagy tejet nem adnék neki, tejfölt ennyi idősen nyugodt szívvel tettem a főzelékbe.

Egyébként a joghurtot enyém nem eszi, sőt ma banános babjoghurtot próbáltam nála, gondoltam is, hú hogy fog ízleni neki, de csak hunyorgott, mintha citromba harapott volna.

2010. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Tegnap tettem a babám főzelékébe.Nagyon ízlett neki.

2010. aug. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!