Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ ilyet valaki? Szereti...

Használ ilyet valaki? Szereti a babátok? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2 hónapos a fiam, és mindig egyedül vagyok pancsizásnál, mert a férjem éjszakás, és elég macera tartani a kádban, másik kézzel mosdatni, stb! (a kiskádban ordít, ezért fürdik a nagyban)megkönnyítené ez a dolgom?

[link]


2010. aug. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó:)) Nekünk szivacs van...illetve volt, az is ilyen tartós:))

Szerintem megveheted nyugodtan:))

2010. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos lányom nagyon szeret benne feküdni. Nekem is sokkal egyszerűbb a fürdetés.
2010. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi is szerettük de már kinőttük,nem kellet fogni és ő is élvezte a fürdést
2010. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
babám 3 hós, én is ilyet használok. Nagyon jó, de csak azután, ha a gyerek már elért egy bizonyos mérete, és tudja tartani a fejét (ha túl kicsi, akkor kifordul belőle).
2010. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor tuti veszek!A méretekkel nincs gond, 2hónapos, és 6kiló30deka, szépen tartja magát!
2010. aug. 15. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,mi is használtunk ilyet és nem akadékoskodni akarok,de az interspárba újonnan vettem 1200 Ft-ért ha jól emlékszem.Azért írom neked,mert lehet,hogy a postaköltséggel még többe is kerül,ha ezt veszed meg.Egyébként nagyon hasznos dolog és megkönnyíti a fürdetést,mindenképp csak ajánlani tudom.
2010. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Amúgy nem ezt akartam megvenni, csak szemléltetés céljából linkeltem ezt!A tescoba is láttam 1000 körül én is!
2010. aug. 15. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor oké,nyugodtan vegyél,mert jó!
2010. aug. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!