Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price mászó micimackó...

Fisher Price mászó micimackó játékot szereti a babád? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom imádja! Ez a játék után indult el mászni, most már 8 hós és önállóan lépeget, de még mindig remeg érte, ha meglátja! Igaz most már csak paskolgatja, már nem nagyon engedi mászni, de imádja!
2010. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy ez milyen játék? Fél éves lesz a kisfiam karácsonykor és valami jót szeretnék neki venni ami majd érdekli. Nem tudnátok linket beszúrni ide?

Köszi

2010. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

[link]

2010. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Az én babám is 6 hós lesz 18-án és én is karácsonyra szeretném.:)Még vettem neki ey FP daloskönyvet is.:)Ja,akkor nem is habozok és holnap meg is veszem neki.:)
2010. dec. 3. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm, az enyém pont 24-én lesz fél éves. :-)
2010. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiam már mászott amikor kapta, de egyáltalán nem érdekli, néhány alkalommal lebirkózta.
2010. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tanuló kutyust vettem a lányomnak és 26.án lesz 6hónapos! a macin micimackon mi is gondolkoztunk de sajnos a lányomnak esze ágában sincs forogni ,nem hogy mászni:(
2010. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hááát, én erről ódákat tudnék zengeni. :) A fiam is fél évesen kapta, de ennyire még játékot nem utált. Eleinte csak mindig ellökte magától (szeritnem idegesítette), aztán miután rájött, hogy miként is mászik a maci, akkorákat sózott rá, hogy a fal adta szegény macinak a másikat, de szó szerint. Állandóan püföli, pedig nem egy agresszív típus, néha már sajnálom szegény medvét. Mászni sem ezért tanult meg, viszont most már egy éves és kezdi megkedvelni, néha megy utána és simogatja, meg versenyt mászik vele.

Én egyébként biztos megvenném neki. :)

2010. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát.:)Ma megvettük a corába.:)Remélem fog neki tetszeni.:)
2010. dec. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!