Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba popsijat hogyan mossatok?

Baba popsijat hogyan mossatok?

Figyelt kérdés
Ha a baba kakil es olyan mennyiseget termel ami nagy adag, nem letorolgetheto kendovel ti milyen modszerrel mossatok le a feneket? A kadba hajolva nem tudom tartani az egyik kezemmel es tusolni, a mosdokagyloban a csap ala tartva is sir. Tudnatok otletet adni hogy kene csinalni?
2021. jan. 27. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Pelussal törlöm le a nagyját, aztán kendővel a "maradékot". Így próbáltad esetleg?
2021. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Letörlöm amennyire lehet


Lábamat a kád belső szélére tábasztom

A felrögzített zuhanyzóból jön a víz


Alátartom...

2021. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Pelussal levètelkor letörlöm, utàna törlökendő, utàna beleàllìtom a csapba es a maradèkot
2021. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyból a pelenkával húztam le a nagyrészt, utána törlőkendővel. 2 gyerek alatt nem volt az a helyzet, hogy le kellett volna mosni
2021. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis vödörben vittem languos vizet a pelenkàzàshoz, ès puha pelenkavèdővel mostam le. Eldobható nedves törlő ìgy nem is kellett.
2021. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4


Mázlista


Nekem gyakran a peluson tiszta rész.. olyankor sem, amikor hallom a rotyogást.. tehát nem szétnyomta..

Nincs olyan nap, hogy ne kelljen mosni a fenekèt vagy az

egyik vagy a másik gyerekemnek.


Nagyobb már beáll a kádba

2021. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gyakran de megesik h jön egy ilyen brutál adag amit inkább vízzel mosok le róla. És a csapnál szoktam lemosdatni olyankor.
2021. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!