Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS kislányomnak "befőtt" a...

SOS kislányomnak "befőtt" a puncijánál és a popsija?

Figyelt kérdés

Mivel kenjem hogy elmúljon? Nagyon piros, nem engedi hogy pelenkázzam, nagyon fáj neki menekül.. :(

Ma kb egész nap szabadon hagytam, de semmit nem javult. Az este is piros volt akkor bekentem körömvirág krémmel, nem javult, sudokremet használunk alapból de az sem segít.

Egyébként ha lényeges Pampars pantst használunk.


2019. jún. 5. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Pelenka kiütésre való krémet kérj a patikában.
2019. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Levegőztetés amennyit csak lehet és nekünk az ilyen durva pirosságra a Uriage cink sprayje szokott beválni: [link]
2019. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Sztem a pampers pants nagyon meleg. Mi is egyik nap azt adtunk rajuk és egyszerre pirosak lettek. Másik napokon nem, amikor active babyt vagy prémium caret.
2019. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szellőzzön sokat és semmi zsíros krém, tehát sudocrem, neogranormon felejtős.
2019. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húgom pici lányának ilyenkor Canestennel elkevert popsikrémmel kell bekenni. A fogzástól pirosodik neki ki. Doki ajánlotta.
2019. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!