Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek korának megfelelő...

Szerintetek korának megfelelő vagy le van maradva?

Figyelt kérdés

13 hónapos a kislányom ezeket tudja:

Szeret búnocskazni, ha van valami a kezébe ide hozza nekem, szeret formabedobozni bár még nem teljesennügyes benne, építőkockázik (3dbot rak egymásra , néha ügyetlenül) , fogócskázni szeret, ki be pakol, üvegre fedőt rak, cumiját adja nekünk a szánkba néha a babának is, puszit ad, pápazik, tapsol, néha produkálja magát , felismeri a kutya ugatast és mondja hogy vau vau

Viszont nem mutogat. Hasát fejét lábát mutatja meg a lámpát.

Kérdezek tőle valamit és mutatom oda figyel

Későn csinált sok mindent, későn gagyogott, későn ült fel



2021. jan. 31. 16:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj

Nincs olyan h alombaba vagy sablonbaba, atlagbaba....

Ugy fejlodik ahogy neki megfelelo, van par dolog ami merfoldko de az sincsen kobe vesve. Vagyis nem KELL idore meglennie vele. A gyerek amugysem olvas marhasagot errol szerencsere. 😂


Manapsag kesz verseny van h kinek a gyerekek fejlodik legjobban, ido elott varnak dolgokat a gyerektol. Mintha a a versenyszfera mar fogantatastol kotelezo lenne. Ket evesen szavalni,felevesen jarni, stb...


Engedd el ezeket mert sajat magad stresszeled be ami nem eppen a legjobb modja a gyereknevelesnek.


Amugy ja koranak kb megfelelo. Ne parazz felno a gyerek ! 👍🙂

2021. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Vedőnőnk kérdés nélkül rámondta h autista lesz. Addig nem is aggódtam semmin. Nagyon elkeserített, mert gondolni nem gondoltam volna erre.
2021. jan. 31. 16:17
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van.
2021. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%

Az autizmust ennyi idosen tuti nem allapitjak meg, min 3 eves kor korul lehet esetleg.


Szoval ezen ne aggodj.

Csereld le a vedonot vagy ne talalkozz vele tobbet.


Nyugi a stressz artalmasabb mint az autizmus! Istenem mikor lesznek vegre ertelmes okos tajekozott vedonok a vilagon ha mar kotelezo.

2021. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ezt mi alapján mondta? Az autizmust. Az én lányom ugyanezeket csinálta ennyi idősen és nem autista. Diagnosztizálni se lehet ennyi idősen az autizmust.
2021. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele.
2021. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az alapján mondta, hogy nem mutogat úgy ahogy kéne. És nem hoz ide olyan tárgyat ami nem a kezébe vam
2021. jan. 31. 16:45
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A kegyelemkettest nem kellett volna megadni annak a hulyének.

A mutogatás akkor autizmus gyanújel, ha 18 hónapos kor után SEM mutogat. De még ekkor sem lesz egy gyerek autista, ha akkor se tudja. Az autizmus tünetegyüttes. Egy tünet nem tünet.

Egyébként meg a gyereked mutogat, hisz magán megmutatja a testrészeket. Egyébként EZ meg a kétéves státuszon kérdés.

Amúgy borzasztó rossz olvasni ahogy írsz róla: "ügyetlenül rakja". Ennyi idősen ugyancsak ügyes.

2021. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Nekem autista a fiam. A te lányod biztosan nem az :)
2021. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Az én védőnőm anno a 2 hónapos gyerekemre mondta a hátam mögött a sógornőmnek, hogy autista, mert nem nézett a szemébe.😄
2021. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!