Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális, hogy 5,5...

Mennyire normális, hogy 5,5 hós lányom reggeli pelenkája szinte száraz?

Figyelt kérdés

Anyatejes, egy hete almázunk délben, utána fél órára cicizik, más folyadékot nem kap.

Néha azt veszem észre, hogy szint száraz az este 8-kor rátett és reggel 9-kor levett pelus.

A kutacsa rendben, nincs beesve, nem nyűgös, mosolygós, jókedvü, vidám, jól gyarapodó baba.

De lehet mégis több folyadék kéne neki?

Jövő héten délben már krumplizunk, délután almázunk, addigra veszek neki babateát. Ebből mennyit kell megigyon egy közel 6 hós baba egy nap?


2008. dec. 2. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kinald a babadat tobbszor meg, es szoktasd hozza a vizhez, az veszi el igazan a szomjat. Ha keri, akkor igyon, ha elloki, akkor eleg amit kap. De ne szoktasd babas italokhoz, hidd el, hogy hiaba irjak ra, hogy nincs benne cukor, akkor tesznek bele mast, ami nem jo a foginjanak! (csak egy jo tanacs volt).
2008. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én 5 hós lányomnak is valamikor kevés van reggelre a pelusban.Az enyém tápszeres,a vizet nem szerette,ezért milupa teát szoktam adni neki,ezt szereti,igaz van benne cukor,de inkább,mint hogy ne igyon semmit.Másfél-2 decit iszik egy nap.Evés után és két evés közt szoktam neki adni.
2008. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!