Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggeli, tízórai, ebéd. Stb....

Reggeli, tízórai, ebéd. Stb. Mi a normális időrend?

Figyelt kérdés

Ha a kisfiam kb.8:30- 9:00-kor reggelizik,12-kor tízórai,3-kor ebéd,6körül uzsi,8 és 9 között vacsi?

Ez így nem probléma?Hajnalban ugyan szopik egy kicsit,de azt nem nevezném reggelizésnek!A szilárd ételek miatt kérdezem,(még csak a "tízórai" és az "uzsi" van kiváltva!)

6 hónaposak vagyunk.Nemsokára kiváltanám az ebédjét is!Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. nov. 12. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az elve egy napi rendről,leírom,hogy én hogyan csináltam.

reggeli 8:30 nem olyan nagyon laktatót adtam ilyenkor a kisfiamnak pl.szopi így 11:30 körül már megette a laktató főzeléket ebédre,aztán 2:30 körül én mindig valamilyen gyümölcsöt adtam neki aztán olyan 5 körül szoktam megszoptatni,így olyan 7:30 körül fürödtünk ez a rituálé nekünk mindig fél órába szokót tartani mert mindig játékosra vettük,hogy sose féljen a víztől így aztán olyan 8-8:15 körül valami nagyon laktató vacsi volt nem tudom,hogy ezért a beosztásért vagy miért,de enni nekem éjjel sosem kelt fel a kisfiam csak olyan 2-3-szor kelt fel de mindig csak ivott pár korty teát vagy vizet és aludt tovább.

remélem azért valamit tudtam segíteni.

2008. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél,köszönöm! :-)
2008. nov. 12. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam is 6 hós,és szinte teljesen akkor eszik,mint a te babád.Annyi a különbség,h nekem csak reggel szopizik,és ha nem elég kap hozzá tejpépet.12-kor gyümi,3 körül főzelék,6 felé gyümi natúr grízben,este jó éjszakát tápszer.
2008. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!