Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy harapj a kezet...

Normalis, hogy harapj a kezet ha duhos?

Figyelt kérdés

2 eves a kislanyom mindig is eleg heves volt h vmi nem ugy tortent ahogy o akarta, sokszor megutott engem is vagy ha epp nem voltam keznel akkor a hozza legkozelebb eso targyat “legyintette meg” vagy foldhozvagta ami a keze ugyeben volt.


Most az uj hogy mergeben beleharap a sajat kezebe, ujjaba aztan persze sir. Ez egy kicsit mar ijjeszto... mas gyerek is csinalt ilyet? Nem furcsa ez?


2021. febr. 3. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiket én is csináltam (anyám mondta) de tiniként is volt hogy ha dohos voltam és nem tudtam vagy akartam máson levezetni akkor az ujjamat haraptam. Nem voltam mondjuk piciként verekedős soha én így vezettem le a feszültséget.
2021. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul, de szerencsére nem mindennapos 🙁 szintén 2 éves lány
2021. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!