Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam kukija viszket veletek...

Kisfiam kukija viszket veletek volt hasonló ?

Figyelt kérdés
Kicsit piros ahol jön ki a pisi .
2021. febr. 4. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek jövök ide, úgy látszik a gyerek törik is tele van trollal.
2021. febr. 4. 11:46
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Most bocs kérdező de itt javarészt anyukák vannak -gondolom jogosan. Így a "Veletek volt hasonló?" kérdés baromira nem állja meg a helyét.
2021. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván a Kérdező úgy értette, hogy a kisfiús anyukák találkoztak-e már ilyennel. :)

Nem kell a folyamatos kötözködés, inkább menj sétálni egyet a jó levegőn, úgyis olyan szép idő van ma.

2021. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

De választ még mindig nem kapott a kérdező! Tényleg nincs nektek jobb dolgotok birkák? :S


Hívd fel a dokit,dobon fel a felhőben valami kenőcsöt rá. Esetleg kicsit húzd fel neki és langyos vízzel mosd meg neki alatta alaposan.

2021. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, nehogy feljebb menjen valami fertőzés. Addig meg kend valami Betadinnal.
2021. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Náluk előfordult, szerintem a pisi egy kicsit kicsípte. Én egy pici bepanthent mentem rá, 1 vagy 2 nap alatt elmúlt.
2021. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.
2021. febr. 5. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!