Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton kisfiúnak nézik a...

Folyton kisfiúnak nézik a lányom.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

10 hónapos. Piacon is sokszor mondták, hogy milyen helyes kisfiú. Rózsaszín sapkában van, barna kabátban (örökölte).

Ma jött szerelő, ő is kisfiúnak látta.

Nyáron is mindif fiúnak nézték.


Kicsit kopaszka még, fülbevalója nincsen. Komolyan talpig rózsaszínbe kéne öltöztetni? Miért kell egyáltalán betippleni a nemét? És miért zavar engem..? Más is van így?


2021. febr. 5. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam kérdezni, hogy miért zavar téged? Engem full nem érdekel, minek nézik. Baba. Majd ha nagyobb lesz, egyértelmű lesz.
2021. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Csak emiatt nehogy változtass a külsején.. :) Pl fülbevaló vagy bármi ha amúgy nem terveztél neki adni.

Az életében egy olyan porszemnyi kis idő lesz ez, amíg mások fiúnak nézik, hogy említésre sem lesz méltó később. Barátnőmnek a kislányának 2 évesen kezdett el nőni a haja. Ő is "sajnálta" emiatt a kislányt, meg frusztrált volt, hogy ez normális-e, aztán mégis lányos-lány külseje lett.


Biztos cuki és boldog baba, aki ismeri és aki fontos nektek (család, barátok) ők amúgy is tudják, hogy kislány.

2021. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy babánál ezt tényleg nem lehet megállapítani sehogy az öltözékén kívül (nyilván nem pucéran hurcolod). Akkor meg mit számít? Ha az oviban vagy 10 évesen is fiúnak nézik és ez őt zavarja, akkor van gond.
2021. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félted, hogyha nem lesz elég lányos, nem lesz boldog.


Legközelebb mondd, hogy vagány kislány:)


Egyébként én is csak ruha alapján tudom megmondani, sok baba van, akiken nem látszik, az én lányomon sem látszott, most meg gyönyörű. Nem kell rózsaszín, lehet lila, sárga, világoszöld, szivárványos, pónis, narancsos.. Egyszer egy 4 éves kislányt fiúztam le"nagyon aranyos kisfiú", mert a szülei gombafrizurát vágattak neki és farmerdzsekiben és farmernadrágban volt, barna cipővel. Szegény gyerek elsírta magát, hogy ő lány..


Még nem számít, de ovis kortól majd fontos lesz neki, hogy lányos legyen, vagy épp ellenkezőleg, hogy nehogy lányos legyen akkor is, ha lány:)

2021. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

El tudod képzelni, hány ilyen sztorim van 3 gyerekkel? :))))

Hogyhogy kislány, hát autós a zoknija! (Ja, meg fodros a kalapja)

Hogy lehet, hogy lány, amikor a másik is lány? (Hát izé, bocs)

Hogyhogy kisfiú? Hát szép!/Hát jó! (Anyád)

2021. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem a kislányom külsejével van bajom, inkább az emberekkel. A kislányom nagyon édes, szép kislány. Biztos nem adok neki fülbevalót és fogok adni rá sötétkék bodyt mert szerintem nagyon szépen áll neki.

Múltkor tapsikolt, és akkor mondták: Milyen ügyes, látszik hogy kisfiú!

???

Miért kell ilyeneket mondani? 😅

2021. febr. 5. 15:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamat meg lánynak néztek a kép alapján. Hosszú fekete hajjal született, mindenki gratulált a lányomhoz.

Mondtam hogy fiú.

És kérdezik: biztos?

Nem b+ nem biztos 😂

A szomszédom fiát is lekislanyoztam. Mondom de szép lányod van, erre mondja hogy fiú, de vallig erő haja volt, aztán megunta, és levagatta a haját neki. Sajnos énis csak a ruharol tudom sokszor megállapítani hogy fiú e vagy lány. Xard le

2021. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne érdekeljen, ilyenek az emberek. Nálam is volt hogy a fehér ruhában lévő, rózsaszín pléddel betakart kislányomnál, akinek copfban volt a haja toltam egy fiús babakocsiban, és jött a kérdés: De aranyos! És kislány?

Válasz: Nem tudom, az apja pelenkázza.

Hamar véget ért a beszélgetés. 🙂

2021. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek szeretnek feleslegesen locsogni és hülye dolgokat mondani. Pont le kell sz.rni őket és magadban elkönyvelni, hogy "még egy idióta".

Engem pl. 14 évesen is mindenki fiúnak hitt....az már szarabb érzés volt ;)

2021. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőszülőtt lányomat mindig fiúnak nézték talpig rózsaszínben is,mert nagyon lassan nött haja és hiába van 3 lányom egyiknek sincs füllbevalója (majd ha ők kérik) Nem érdekelt. Volt aki leállt velem vitatkozni, hogy fiam van és nem lányom. 😆 Mondtam neki én hordtam ki/szültem meg csak tudom mi van a lába között.. 🙄
2021. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!