Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes baba fejkorfogata 41...

10 hetes baba fejkorfogata 41 cm...az sok ?

Figyelt kérdés

Most voltunk a ket honapos oltason es a dokino megvizsgalta, lemerte a fejkorgogatat is, nem mondott semmit..azt mondta szepen fejlodik.netrol olvasott informaciok alapjan kezdtem idegeskedni :(

Szuletesi suly : 3140gr..50 cm

Most : 5200gr , es 62 ruhat hord


2021. febr. 5. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni...szuletesekor a fejkorfogata : 36 cm
2021. febr. 5. 15:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 12 hetesen 39 cm volt és mintha az kicsit kisebb lett volna az átlagosnál. Szerintem nem sok, átlagos. Tölts le erre aplikációt. Én a Child growth trackert használom, és lehet látni ilyen görbén hogy mennyire tér el az átlagostól.
2021. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyemnek is annyi volt gyenge 3 hónaposan (36-38van az első havi vizsgálathoz írva).Az biztos hogy senki se sokalta, úgyhogy nyugodj meg.Ha gond volna a gyerekorvos szólt volna.
2021. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem az a lenyeg h mekkora a feje, hanem h adott idointervallum alatt mekkorat no. Tehat h pl 2 honap alatt hany centivel novekszik. Az a szamado azt kell figyeni.
2021. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hol van az OFI 7. osztályos irodalom (Radóczné Bálint Ildikó) munkafüzet megoldása/megoldókulcsa?
2021. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!