Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lila a keze, karja a 10 hetes...

Lila a keze, karja a 10 hetes babámnak, más is vomt ilyen?

Figyelt kérdés
Néha ilyen márványos lila lesz kb könyékig, a talpa is, és hideg. Én is ilyen vagyok, hogy folyton jéghideg még az orrom is. A doki szerint alkati kérdés. Van még itt ilyen, aki ezt tapasztalja? Kicsit fura, néha aggódom is.
2020. ápr. 26. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Vérkeringési gyengeség. De nem kell megijedni, ha a doki se vette nagyon komolyan.
2020. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak megjegyezte h ennyi idosen ez mar nem olyan gyakori, igy h nem volt se pici súlyú, se koraszülött, de alkatilag ilyen. Olvastam, hogy lehet súlyos szívbetegség jele, de inkább nem kellene olvasnom semmit a neten.
2020. ápr. 26. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet szívbetegség, autoimmun betegség, hideg hatás, vérrög, infekció stb. Ne aggódj. Amit leírtál nem tűnik halálosnak.
2020. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A szívbeteg kislányomnál ezt kell legjobban figyelni a napi 3 pulzusszámlálás mellett. Nem akarlak megijeszteni, de egy kivizsgálást megérne szerintem.
2020. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
65%
Én is ilyet tapasztaltam, nem tulajdonítottam jelentőséget mondván a babáknak fejletlen a keringése.
2020. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Lányomnál is tapasztaltam ilyent, már elmúlt egyéves, teljesen egészséges. Én is fázós vagyok, hidegek a végtagjaim, valószínűleg tőlem örökölte.
2020. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én készítenék 1-2 jobb minőségű képet róla, mikor nagyon lila, és rákérdeznék dokinál. Az a biztos. Esetleg online gyermekkardiológustól megkérdezheted.
2020. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen volt, kicsit jobban fel kellett öltöztetni mint a nővérét.
2020. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most itt ülünk kint a jó kis meleg teraszon, itt teljesen jó kis rózsaszín baba.
2020. ápr. 26. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért lesz hideg a baba keze, lába,orra és füle, mert a teste hidegben hogy kevés hőt veszítsen ezen a részeken szűkíti az ereket. Ezért szokott a hegymászóknak lefagyni az ujja, füle,orra. Melegben normál tágasságúak az erek.
2020. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!