Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos (10 hetes babatok )...

2 honapos (10 hetes babatok ) mennyi ml tapszert eszik egy alkalomra ? Es napi hanyszor ?

Figyelt kérdés

Dokino szerint 170 ml az sok..adjunk neki 2 hetig 150 ml tapszert es ne emeljuk.

Tisztaba vagyok hogy jol eszik a picuri, volt mar egy ket alkalom amikor a 200 ml is megette, viszont ha nem kapja meg azt a mennyiseget amennyit szeretne akkor sir , hisztis :( ...es ejszaka is felkell


2021. febr. 2. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Napi 5x evett. 1x120 mili víz plusz tápszer és 4x150 mili víz plusz tápszer. Voltak alkalmak amikor hagyott belőle de olyan napok is voltak, amikor egy köztes étkezésre kapott 90 ml víz plusz tápszert, de akkor az elalvós 150 mili helyett 120at kapott csak.
2021. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Napi ötször evett kb. 120 ml-t. Már 5 hónapos, most eszik négyszer 170 ml-t és egyszer kb. 120 ml-t, mert már hozzátáplálunk tízóraira. Ő mondjuk nem egy nagy evő.

Tényleg sokat eszik a babád, de adj neki annyit, amennyivel jóllakik, sírni biztosan nem hagynám az éhségtől.

2021. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyébként a kislányom ekkor már átaludta az éjszakát, nem evett.
2021. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 7 hetes de doki szerint ne adjak neki 120at se pedig dobozon annyi van. Éjszaka elég neki a 90 mindig elalszik de nappal meg nem elég van mikor 2 óra múlva ordít mert éhes.
2021. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányom a milumil startot itta így, 2 hónaposan, soha nem volt neki elég. Megitta 150-180 milit és 1 óra múlva újra éhes volt. Nagyon sokszor naponta, 8-9 alkalommal is. Lecseréltem a milumil 1esre és abból kevesebb is elég lett neki és ritkábban is kezdett enni, kb 120 milis adagokat ivott meg napi 6szor.
2021. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

OFF: hogy lehet hogy csak ötször evett/eszik ennyi idősen a babátok ?

Az én kisfiam 8 hetes de még 7-szer eszik 120 ml .

2021. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én babám 3 óránként evett akkor is és az éjszakát átaludta, így jön ki az öt evés.
2021. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jaaa , értem :) az én babám ébred éjjel . Köszi , hogy válaszoltál !
2021. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azota az ejszakat se alussza at... mert felsir hogy ehes...

Amugy a tejpor dobozan a picuri 180 ml kene egyen / 5 alkalommal.

2021. febr. 4. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik tápszert kapja a babád? Ha mondjuk Start/Pre tápszert kap, válthattok helyette 1esre, ez jobban telít és ugyanúgy újszülött kortól adható. Vagy tápszert is cserélhettek. Nekem a Bebától nem lakott jól a babám, a milumil viszont bevált. De a startos tápszert is adhatod igény szerint, az ajánlás rajta csak útmutató, nem kell betartani, minden baba más. Az is lehet, hogy a hasa fáj, de hasonlóan sír mintha éhes lenne, nekem is volt olyan hogy összetévesztettem miért sír.
2021. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!