Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagáljak rá? Nem birom...

Hogy reagáljak rá? Nem birom elvisleni szo nélkül . Folytatás lent.

Figyelt kérdés
ma a 11 honapos lányom és apa meg aanyosom sétára indultak betértek az egyis kemerösöz .eddig én otthon szorgoskodtam a konyhában . mikor kész voltam utánnuk mentem mit látok a gyereket nyalja az ismerös 3 büdös dög kutyája meg 2 macska félig a szájában log a cumisüvegja tiszta ször meg a gyerek is. azt hittem megboondulok. és akor azt mondja hogy nem szerem ki a gyereket a seggemböl .. meg hogy nem szereti a gyerek öt mert szinte mindig velem van hát ezért van velem .. hogy ne legyenek ilyen dolgok..
2010. aug. 16. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Én is sokkot kaptam volna! Én a 18 hós lányomnak sem hagyom hogy a kutyát vagy macskát puszilgassa. Meg simogathatja, de aztán rögtön kézmosás. A macska egy csomó betegséget hordoz. Igazad van.
2010. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy az édesanyja, és ha nem akarod a picit ilyen körülmények között látni, jogosan álltál ki érte. Ha apuci arra nem képes, hogy vigyázzon rá, biztos én is leszidtam volna. Anyós ebben a helyzetben nem kerül a képbe. A gyereknek két szülője van, nekik kell megbeszélni az ilyesmit. Anyósnak ilyenkor csend a neve. Apukával beszélgess el, miért nem figyel a gyerekre, ha rá van bízva.
2010. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Ohh szegény bele fog halni hogy kedves állatok veszik körül! :) Zárd szerencsétlent sterilszobába!
2010. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

ezt a párod mondta?biztos elküldeném valamerre...

A macskáról jut eszembe,a szomszédom kórházba került injekció kurára,mert megkapta a saját macskája,és elfertözödött...pedig massziv 40es pasi.

2010. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen apának lett volna a dolga hogy ezt ne engedje .. én is csak a simogatást engedem utánna kézmosás..rettentöen kiborit.
2010. aug. 16. 14:15
 6/12 A kérdező kommentje:
nem a párom mondta:-( vannak ilyen h..ék is.
2010. aug. 16. 14:16
 7/12 A kérdező kommentje:
most jön vagy 4 foga biztos jot tesz neki 3 csorgos nyálu büdös kutya .. a z egyikanek volt valmi a szemével.
2010. aug. 16. 14:17
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Ja büdös... Szaga mindenkinek van. Ez olyan mint hogy minden kismama azt hiszi az összes macsak hiozzájuk jár sz*rni mások meg akik évtizedek óta macskát tartanak és kertben élnek sosem tapasztalnak ilyet. Röviden túlzásnak hívják.
2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem a szarásrol van szo hanem hogy a gyerekem szájában volt nem tartom normálisnak azt aki ilyet enged nem mondtam hogy ne fogja meg de az volt tulzás hogy már szinte megette és mindene tiszta ször volt.
2010. aug. 16. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
hú,belebotlottál egy állat imádóba.Én szeretem az állatokat,és mértékkel engedem is a lányomhoz,de nem bizom bennük,pláne ha a gazdit se ismerem.megértelek!!!
2010. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!