Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom magamban tartani,...

Nem bírom magamban tartani, nektek se tetszik?

Figyelt kérdés
Semmi extra, nem a világ legnagyobb problémája, de értem én hogy natúrkaucsuk meg minden f*szom, de őszintén ezektől a BIBS cumiktól ráz a hideg, hogy hogyan néznek ki, már az alakja is elég fura de hogy a mini kis újszülött szájába berakják azt csóró gyerek nem is látszik ki:D
2021. febr. 5. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Sztem is rettenet ronda
2021. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Egyetlen cumi sem tetszik, mindegyik nagyon gáz, főleg ha

újszülött szájában látom.

2021. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Nálam ez vágta ki a biztosítékot:

[link] 😂

Egyébként semmilyen cumi nem kötelező

2021. febr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

[link]



Nálam ez.

A bibs még nem is olyan gáz

2021. febr. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazan értem a problémát. Pont olyan, mint az ezer evvel előtti cumik. Ha nem tetszik, ne használd. Ennyi.
2021. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

A bibs sima cseresznye cumit gyárt csak tömítve van ott ahol az egyszerű pl hopp cumi a befolyik a víz. A fiam nagy cumis és nem fogad el mást csak a latexet és csak a cseresznye formát.

A másik típus -az egybe szilikon - pedig pont azért jó mert nagyon könnyű tisztán tartani és fertőtleníteni. Nincsenek pici rések ahol a nyál, szösz, kosz, kajadarab berakodhat.

Láttam én már hónapok óta használt, néha egy kis csap alatt ellögybölt nagyon dizájnos cumit, na az mindennél undorítóbb volt.

2021. febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

2# ítélkezünk, ítélkezünk?


Mégis hogyan elégítenéd ki a komfortból szopizási vágyát egy babának, aki tápszeres?


Vagy csak a szoptatott babáknak jár a nyugtató csecs?

2021. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Jajj Utolsó, hát nem tudod, hogy egy anyának akkor is 0-24 magán kéne tartani a gyereket, ha nincs teje?:D

Erre a van a (nem röhögni!) "szoptanító" is, hogy úgy imitálhasd a szoptatást, mintha lenne tejed.

Mikor nekem mesélte egy szopifanatikus anyuka, majdnem dobtam egy hátast.

2021. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg ez az ultra gáz cumi

[link]


A Bibs meg legalább klasszikus és tök jó színekben van.

Őszintén szólva engem pont nem érdekelt volna melyiket, csak fogadja el a lányom, ennek ellenére "természetesen" az ujját szopja 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

2021. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

"Erre a van a (nem röhögni!) "szoptanító" is, hogy úgy imitálhasd a szoptatást, mintha lenne tejed"


Amikor a tudatlanság a bunkósággal párosul, ugye? :)

A Szoptanítnak nem az a célja és a szerepe. Hanem a pótlás adásának egy olyan módja ami hozzájárul a tej szaporításához.

2021. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!