Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább magamban...

Nem bírom tovább magamban tartani, gyilkos gondolataim vannak?

Figyelt kérdés
elég rossz gyerek korom volt,agresszív,vallásos családba születtem,állandó a feszültség,a düh , ami gyermek korom óta gyűlik bennem, mindig is ki voltam közösítve mindenhonnan,bántottak,megláztak,apám vert,anyám csak idegbeteg.sokáig 7 en laktunk egy lakásban, öcsémmel voltam egy szobába.Gyűlöltem otthon lenni,nem volt magánszférám,állandóan ment a feszkó.Barátaim sem voltak,bántottak stb.Nem is ez a lényeg,csak gondolom emiatt alakult ki bennem.kb 13 éves volam mikor osztálytársaim mutattak egy oldalt ahol holtestekröl voltak képek.Elöször persze sokkolt,aztán valahogy mindig kiváncsi voltam és nézegettem mindig.Egy ideig abba maradt ez.El kezdtek érdekelni a horror filmek,a góth zenék.Nyilván azt gondoljátok hogy csak tinédzser vagyok és lázadok.De most 22 vagyok,egyszerűen rajongok a sorozatgyilkosokért,fel nézek rájuk,És sokat olvasoik róluk,és mind hasonló dolgokon mentek keresztül gyerek korukban,bántalmazás,elnyomás,elutasítás.Még mindig rossz a helyezetem,vannak jobb napok akkor minden normális,de mikor rosz napom van,mitha ez lenne az örömöm,hogy ilyenekről fantáziálok.Sorozatgyilkos akarok lenni.Tudom iylesztő és furcsa.Nem akarok az lenni,mármint tudom hogy ez rossz dolog és örök életre börtönbe kerülhetek,de van hogy elvesztem a reményt és már élni sem akarok,oylankor elfantáziálok,hogy úgy sincs vesztenivalóm.Olyankor mikor nagyon mélyen vagyok,csak ez ad nekem valamit.nem örömöt,nem tudom megmagyarázni.Izgalom,kielégülés. Néha nagyon erős vágyat érzek,hogy én ezt nagyon nagyon akarom.ölni,tervezni a gyilkosságot,az izgalmat. De tudom hogy nem tudnám megtenni.Vagyis talán megtenni igen,de utána egy életen á kisértene a bűntudat .Attól félek hogy ha sokáig rossz lelki állapotba leszek egyre erősebb lesz ez a vágy és megteszem.Nagyon rosz hgy erről nem beszélhetek snekinek,hisz mondneki őrültnek,pszichopatának nézne.Már kb 3 éve tartogatom ezt magamban.csak jól esett kíírni-
2017. júl. 10. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy pszichologust
2017. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, menj hentesnek.
2017. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!