Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen megy a puki a 8 hetes...

Nehezen megy a puki a 8 hetes kislányomnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szélcső és lázmérőt nem szeretnék használni!

Nagyon kinozza a puki, kemény a kis pocakja, feszíti magát keservesen sír na és persze alig alszik napközben.

Biogaia cseppet kap, eddig Gripe Watert kapot, ma cseréltem Sab Simplex re.. Pocak simi, torna is megy de még mindig drasztikus.

Valakinek valami tapasztalat?

Anyatejes. Nagyon oda figyelek mit eszem. Köménymaglevesen meg rántottás ételen élek, makarónik, de minden amiről el képzelhető hogy szelet produkált kerülöm 🙄


2021. febr. 8. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Torna és pocakmasszázs, sok hasra tétel nagyon sokat segít, nem csak a csodaszerek. Térdeit a pocijához kell húzni es vissza, bicikliztetni, vidám mondókára szoktam ritmusra, és az nagyon tetszett neki. Napi többször, minden pelenkázáskor megmozgattam kicsit.
2021. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vizes tömlő is jó szokott lenni, drogériákban kapható. Puha anyagból van, meleg vizet kell beletölteni, és azt pocakra helyezni.
2021. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Adamo hinta, simi, masszazs, hasra rakas, torna + bio gaia cseppek. Nekunk ezek bevaltak.
2021. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Lehet nehezen. lassan emészti meg a tejet. Ezért gáz jön létre,és mivel ők még reflexből nem tudják ugy elengedni magukat hogy kijőjjön a puki, akkor szenved a kis drága. Kipróbálhatnád a Colief cseppeket. Enzimeket tartalmaz ami segít az emésztésben. Kicsit borsos az ára de egy próbát megér.
2021. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Rendben, annyira sajnálom szegényt. Szakad meg a szivem. Most is aludt egy 30 percet az ölemben ugy hogy vasaltam egy textil pelust és a hasára tettem. Jól ki melegitette.
2021. febr. 8. 17:47
 6/16 anonim ***** válasza:

A köménymaglevest felejtsd el, nálunk olyan hasfájása lett tőle a gyereknek... És a gyümölcslé volt a másik mumus, egy pohár után is sikítós hasfájás jött.

Milyen időközönként szopik? Böfizni szokott?

2021. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Mecsek baby tea segített. Megszűnt az órákon át tartó ordítás tőle.
2021. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igény szerint de 2 3óránként éjszaka 4 órát is alszik , igyekszek mindig hogy böfizzen, van hogy az alkaromra fektetem a pocakja a tenyeremen és picit paskolom a fenekét és mindig böfizik.
2021. febr. 8. 18:09
 9/16 A kérdező kommentje:

Vasárnap volt egy hete hogy ennyire görcsös azelőtt, voltak görcsei de nem ilyen nagy.

Tanácstalan vagyok.

Éjszaka hason alszik igy nyugodtan pihen de mindig 10,11 mire ki orditja magát aztán nagy nehezen el alszik.

A tegnap napközben aludt össze számolva 2,2.5 órát 😔

2021. febr. 8. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyél nyugodtan mindent, látod, hogy tök mindegy, mit eszel. A laktóz emésztése terheli meg, az meg mindenképp van az anyatejben, plusz ők még nehezebben pukiznak. Torna és Colief vagy co-lactase. Nálunk a hordozás segített sokat.
2021. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!